A101 haftanın yıldızları indirim kataloğu 30 mayıs a101 aktüel ürünler

A101 4 Ağustos 2018 ile 11 ağustos 2018 tarihleri arasında tüm A101 marketlerinde aynı anda başlayacak olan Haftanın yıldızları kampanyasında ürünlerin neler olduğu belli oldu. Yarından itibaren tüm a101 şubelerinde satılmaya başlanacak olan teknoloji ürünlerinden elektrikli ev aletlerine, beyaz eşyadan bilgisayar ve cep telefonuna kadar bir dizi indirim yapılıyor olmasına rağmen bu haftasonu gelen ürünlerin de müşteriyi memnun edecek düzeyde olduğu, gidenlerin eli boş dönmeyeceği sanılıyor.

Her hafta perşembe günleri gelen aktüel ürünler A101 mağazalarında artı olarak bir de cumartesi günleri geliyor. Cumartesi gününden gelecek cumartesiye kadar bir haftalık indirim süresince indirimde kalacak olan ürünleri öncelikle kampanyamerkez üzerinden tanıyabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını diğer marka ve mağazalardaki ürünlerle mukayese ederek sizler için en uygun fiyatı sunan yerden alışveriş yapmanızı öneririz. Bazı firmalar ile yakın münasebeti olan a101 marketleri birçok ürünü Türkiye’de en ucuz şekilde temin ediyor. Diğer mağazaların da uygun fiyata temin ettiği ürünler oluyor.

Siz siz olun indirimli ürünleri internetten araştırmadan satın almayın. A101 market aktüel ürünler 4 Ağustos 2018 kataloğunda da yine hangi ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız A101 kataloğunu titizlikle incelemenizi ve ardında da bu ürünleri internetten diğer mağazalara da sormanızı salık veririz. bu hafta A101 market kataloğunda çok al az öde kampanyası da var. Bu ürünleri fazla aldığınızda size ikinci ürün daha ucuza geliyor. bu da bir satış stratejisi aslında. Aldın aldın aktüel A101 ürünlerine artık haftanın yıldızları kampanyası da rakip oldu. Belki de perşembe indirimleri artık haftasonuna kayacaktır.

A101 haftanın yıldızları indirim kataloğu 4-11  Ağustos 2018

8 yorum

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  3. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  4. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  5. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  6. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  7. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  8. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir