Tedi Temmuz 2018 indirim kataloğu

Tedi Temmuz 2018 indirim kataloğu

Aktüel ürün marketlerinin aksine sadece giyim eşyalarının ağırlıklı olarak satışının yapıldığı giyim ürünlerinin artık satış mağazası olma yolunda hızla ilerleyen Tedi’nin 2018 yılının yaz aylarına yönelik Temmuz kataloğu yayınlandı. Tedi 2 Temmuz 2018 ile 17 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimli ürünler kataloğunu yayınladı. Tedi güncel kampanyalarına bakıldığında Temmuz ayında kadın iç giyim ürünlerinin ağırlıkta olduğunu görüyoruz.

Uygun fiyatlı ve çok rahat sütyenlerde kampanyalar var. Uygun fiyatlı alışverişin gözde mekanlarından olan Tedi marketleri yazlık ürünlerde de etek ve mayolarda da indirime gitti. Denize gidecek olanların kesinlikle bakmasını tavsiye ettiğimiz TEDİ aktüel ürünler kataloğunda daha neler neler var. Erkekler için haşema ve şortlar da indirime girdi. Yazlık güneşten koruyucu şapkalarda da hem kadınlar hem de erkekler için geldi. Sahilde çocuklarınızla eğlenebileceğiniz şişme botlar vve simit botlar da Tedi mağazasının Temmuz sayısında yer alıyor.

Kumsal ve sahil terlikleri ile tam bir yaz kataloğu görünümü veren Tedi güncel broşüründen sizlere uygun ve güncel olanları sunuyoruz. Kataloğu inceleyerek size uygun olanlara karar verdikten sonra sipariş verebilir ya da mağazaya gidip ürünleri satın alabilirsiniz.

Tedi Temmuz 2018 indirim kataloğu

Etiketler: ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Furkan Fatih Kırmızı dedi ki:

  Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 2. Ayla Baytın dedi ki:

  kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 3. Ekin Esme Pehlivanlı dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 4. Fatma Hilal Kesbiç dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz