Şok market 8 Ağustos 2018 aktüel ürünler

Şok market 8 Ağustos 2018 aktüel ürünler

Şok market indirimli ürünler kataloğu 8 Ağustos 2018 çarşamba günü tüm Şok aktüel marketlerinde satılmaya başlanacak. Şok kataloglarını en güncel ve kaliteli haliyle kampanyamerkez.com’da inceleyebilirsiniz. Kampanyaların en fazla gündem olduğu mağazalar zinciri Şok aktüel mağazası ile siz de elektronik ve teknoloji ürünlerini daha ucuza alabilirsiniz. Şok uygun fiyatla laptoplar, cep telefonları ve LCD televizyonlar indirimli olarak satılıyor.

Şok markette bu hafta neler var?

ŞOK 8 ağustos güncel ürünler fihristi araştırılan konular arasında yerini aldı. ŞOK aktüel indirimli ürünler listesi yayınlandı mı? 1 Ağustos Şok aktüel ürün katalogları yayınlandı. Marketlerden elde ettiğimiz şok 1 Ağustos broşürlerini incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.  Yurttaşlar her hafta hangi ürünlerin satışa çıkarılacağını öğrenmek istiyorlar. Bu fihristlere bakarak alacakları ürünleri belirliyorlar. Her hafta uygun ücretleri ve kaliteli ürünler satan marketlere gelen yeri ürünler tüketiciler tarafından merak ediliyor. ŞOK haftanın indirim fırsatları yayınlandıktan sonra yurttaşlar hangi ürünlerin geldiğini öğrenmek istiyorlar. Yayınlanan ürün listesinin hemen peşinden da şayet beğendikleri bir şey varsa bitmeden alabiliyorlar.

28 Temmuz’da satışa çıkan ürünler arasında “Evin ihtiyaçları için ŞOK yeter de artar” sloganı ile başlayan sayfada 10,90 TL ücreti ile tek kişilik alez ve 15,90 TL ücreti ile çift kişilik alez bulunuyor. Desenli 2’li silikon yastık 16,90 TL’den satışa sunuluyor. Cumartesi günü mağazaya gelen ürünler arasında bay ve bayan spor ayakkabı çeşitleri de bulunuyor. Spor ayakkabılar 29,90 TL’den satışta. 8 Ağustos’ta King marka blender seti 6 taksit fırsatı ile 129,90 TL’den, Remington marka hava üflemeli şekillendirici 79,90 TL’den satışa çıkıyor. 7,95 TL ücreti ile broşürde yer alan Titiz marka pratik süzgeç yurttaşların hayatını kolaylaştırıyor. 3 sene garantili Remington marka saç kesme makinesi 29,90 TL’den, 2 sene garantili çift başlıklı tıraş makinesi 59,90 TL’den satışa çıkıyor.

8 Ağustos 2018 güncel Şok market kataloğunun detayları belli oldu. Tüm indirim fırsatlarının yer aldığı full broşürü sizler için sayfamıza ekledik. Ayrıntılı Şok market indirim broşürüne haberimiz içerisinden erişebilirsiniz.

Şok market 8 Ağustos 2018 aktüel ürünler

 

1 Ağustos 2018 Şok aktüel ürünler

 

Şok market 8 Ağustos 2018 aktüel ürünler (güncellenecek)

“Şok market 8 Ağustos 2018 aktüel ürünler” için 3 yanıt

Bir cevap yazın