Bim 20 Temmuz 2018 Cuma aktüel indirimler

Bim aktüel 20 Temmuz 2018 cuma ürünleri içinde neler olacak? 20 Temmuz 2018 ile 27 Temmuz 2018 bim aktüel ürünler listesini kampanyamerkez.cm Bim güncel katalog sayfasından takip edebilirsiniz. Bim aktüel ürünler yaklaşık 15 yıldır her cuma günü Bim mağazalarının tüm şubelerine getirilerek ucuz ve kampanyalı bir biçimde müşteriye ulaştırılıyor. Diğer marketler yokken bile Bim aktüel marketlerinde indirim kampanyaları yapılır, bütçesi kısıtlı vatandaşlar da indirime giren bu ürünleri indirim günü olan cuma gününden başlamak üzere giderek satın alırlardı.

Yıllar geçti ama Bim aktüel marketlerinin kampanya ve indirim günü değişmedi. Değişmemesinin yanında bir indirim kampanyası günü daha kararlaştırıldı. Artık Bim marketlerinde her salı günü de indirimli ürünler ve hatta cuma gününü bile geride bırakabilecek aktüel ürünler getirilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bim aktüel kataloğunda 20 Temmuz cuma günü neler olsun?

BİM 20 Temmuz 2018 cuma günü gelecek olan Bim kampanyalı ürünleri henüz açıklanmadı. Ancak sizin ihtiyaçlarınıza göre indirim kataloğu şekillenebilir. Bim indirim marketleri enformasyon birimi internetten müşterilerin talep ettiği ürünleri yönetime bildirerek katalogda bu ürünlerin de yer alması için çaba harcıyor. Siz de 20 Temmuz bim aktüel kataloğunda olmasını istediğiniz ihtiyaç ürünleri için yorum bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz.

Bim 27 Temmuz 2018 tarihine kadar reyonlarda bulunacak olan ürünlerin neler olduğu henüz belli olmadı. Türkiye’de ilk olarak kampanyamerkez.com’da yayınlanacak olan indirim kataloğunu incelemeniz için detaylarda sunacağız. imdilik sizin istediğiniz Bim teknoloji, Bim aktüel beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve buz dolabı gibi ürünlerin getirilmesi için taleplerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Kataloglar yayınlandığında bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bim 20 Temmuz 2018 Cuma aktüel indirimler kataloğu

4 yorum

  1. Çiftçi marka chia tohumu gelsin lütfen..Hic bir yerde bulamiyorum bari bime gelsin gerçi bir ara gelmişti ama yetisememistim.rica ederim chia tohumu gelsin.şimdiden tesekkurler🙈🙏

  2. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  3. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  4. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir