Bauhaus Temmuz-Ağustos 2018 İndirim Kataloğu

Bauhaus Temmuz-Ağustos 2018 İndirim Kataloğu

Dünyanın en büyük yapı marketlerinden biri olan Alman kökenli Bauhaus 7 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli olan indirimli ürünlerini sizler için yayınlıyoruz. 3 Ağustos 2018 tarihine dek indirimli kampanyaların devam edeceği mağazanın müşterileri de hangi ürünlerde indirime gidileceğini sabırsızlıkla bekliyordu. Sizler için tüm broşürü sayfamızda paylaşıyoruz. İncelediğimizde Bauhaus indirim kataloğunda yüzlerce ürünün indirime girdiğini görüyoruz.

Alman kalitesini Türkiye’ye taşıyan ve Türk halkına sunan firmanın her ay kapsamlı kampanyalarla birçok üründe indirime gittiği ve bunun dışında yeni teknoloji ürünlerini de getirerek diğer marketlerden ve mağazalardan daha uygun fiyata satışını yapıyor. Bazı aylarda binlerce ürünün olduğu katalogların alışveriş müdavimlerince tek tek incelendiğine şahit oluyoruz.

Bauhaus Temmuz ve Ağustos aylarında reyonlarda görebileceğimiz kampanyalı ürünleri ile 2018 yılında da geçtiğimiz yıldan daha fazla satış yapacak gibi. Siz de özellikle Batı bölgelerinde yoğunlaşan Bauhaus mağazalarına giderek indirimli ürünlere sahip olabilirsiniz. Mağazalara gitmeden önce alacağınız ürüne karar vermek isterseniz aşağıda yer alan kataloglarımızı inceleyebilir, diğer mağazalarla fiyat mukayesesi de yapabilirsiniz.

Bauhaus Temmuz-Ağustos 2018 İndirim Kataloğu

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Mahmut Bilal Bülend dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. Fadik Himoğlu dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  3. Arzucan Bulgur dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz