Adl giyim fırstalar sunmaya ve yeni kampanyalarla göz doldurmaya devam ederken, hangi ürünlerde nasıl bir kampanya var sorusunun da cevabı bulundu. ADL Giyim geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni sezon alışverişlerde 150 TL anında indirim kampanyası başlattı. AdL indirimli ürünler yeni sezon ürünleri olarak belirlendi. İndirimli giyim kampanyalarını takip edenler için kaçırılmamasını istediğimiz güzel bir kampanya. Giyim mağazalarının uyguladığı kampanya yönteminin uygulandığı indirim kampanyası için çok harcayıp fazla indirim kazanmanız hedeflenmiş.

Adl giyim mağazalarında 2018 yaz sezonu ürünlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL anında indirim kampanyası sizleri bekliyor. Kampanya 30 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Türk giyim ve moda sektöründe asil ve zarif duruşuyla beğenileri toplayan, her kadının sahip olmak isteyeceği modern tasarımlı koleksiyonlar üreten Adl, Private Card müşterilerine özel düzenlediği bu kampanya 30 Temmuz 2018 tarihine kadar 2018 Yaz sezonu ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir