14 Temmuz Şok aktüel kampanya kataloğu

14 Temmuz Şok aktüel kampanya kataloğu

Şok aktüel 14 Temmuz indirim kataloğu yayınlandı. Şok market indirimi haftasonunda da devam edecek.. Şok aktüel marketleri çarşamba indirimlerine ek olarak artık Cumartesi indirimi, pazar indirimi ve Pazartesi, Salı günleri de olmak üzere 17 Temmuz 2018 tarihine kadar indirimlerine devam edecek. 18 Temmuz 2018 Şok aktüel ürünleri gelene kadar haftasonu indirim kampanyası devam edecek. Bu hafta da birbirinden değerli ürünlerin indirime girdiğini göreceğiz. Türkiye’nin en fazla şubesi olan marketlerden biri olan Şok marketleri cumartesi günü Axen Full HD uydu alıcılı dev ekran televizyonu indirime sunuyor. 1099 TL fiyatla satışa sunulacak ürün için şimdiden sipariş alanların olduğu ifade ediliyor.

Şok Kawai HD uydu alıcı 2 yıl garantili olarak bu haftasonu satılmaya başlanacak ve bu ürün sadece 59,90 TL’den alıcı bulacak. Şok aktüel vidalama seti de elektronik malzeme bekleyenler için sürpriz bir ürün olacak. Şok market tıraş makinesi saç ve sakal şekillendirici bu haftanın erkekler tarafından çok fazla istenen ürünlerinden biri oldu. 89,90 TL fiyatla alıcı bulması beklenen ürüne erkek müşterilerin daha fazla rağbet göstermesi bekleniyor. Kawai multimedya set de Şok marketin indirim kataloğunda dikkat çeken bir ürün oldu bu hafta. Fiyatı paydaşlarına göre uygun olsa da Kawai markasının ürünlerinin çok da kaliteli olmadığını unutmamak gerek. akülü vidalama ve tornalama seti 2 yıl garantili olarak Şok mağazalarında satılmaya başlanacak. Diğer ürünleri incelemek için kataloğumuz aşağıda eklenmiştir.

3 Replies to “14 Temmuz Şok aktüel kampanya kataloğu”

  1. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir