Özdilek 3 BMW çekiliş kampanyasına sen de katıl

Özdilek 3 BMW çekiliş kampanyasına sen de katıl

Araba kazandıran çekiliş kampanyalarına siz de katılarak Bmw 418i Gran Coupe Otomobil sahibi olabilirsiniz. Çekiliş kampanyalarında aktif biriyseniz çokça katılarak şansınızı arttırmanızı öneririz. Özdilek BMW çekilişine katılmak için şartlar neler?

Çekilişe siz de katılın sonunda gülenlerden olun. 02 Mayıs 2018 ile 28 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Özdilek hiper marketleri, mağazaları, kafe restoranları, Safahat Kafeleri, Gold Time Cafe, Cinetime Sinemaları, Lavandi Kuru Temizleme, Game Machine Bowling, Game Factory, Playtime Mağazalarından aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak mağaza içindeki kampanya katılım noktalarına gidip fiş/fatura ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir. www.ozdilekteyim.com internet alışveriş sitesinden alışveriş yapılması durumunda en geç 5 gün içerisinde fatura ve ürün ile birlikte bilgisayar çıktısı ilgili firma tarafından gönderilecektir.

Özdilek BMW Çekiliş Kampanyasının ilgili firma tarafından 04 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 07 Eylül 2018 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
3 Kişiye 2017 Model Bmw 418i Gran Coupe Otomobil

Antalya ÖzdilekPark AVM içinde bulunan Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza, Game Machine Bowling ve Cinetime Sineması kampanyaya dahil değildir. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur. Üzerinde tahrifat yapılmış bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura kabul edilmez.

Etiketler: ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Dilek balaman dedi ki:

  Antalya ozdilek avm bmw 418i 28 08 2018 tarihinde sonlanan cekilisten haberdar olmadığını ve biz bmw 418i geçen bayram verdik en son Jaguar cekilisi mız oldu diyerek benim fisimi onaylamamistir.

 2. Acar Oğuztan Kundakçı dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 3. Emine Tuğçe Özırk dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 4. Nusret Palut dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 5. Kubat Malekı Ravasan dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz