Hakmar Ekspres 06 - 08 Temmuz 2018 indirim kataloğu

Hamile giyim, hamile kıyafetleri, hamile elbiseleriHakmar fırsat ürünleri 13 Haziran 2018 Çarşamba gününden başlamak üzere 14 Haziran, 15 Haziran kampanyalarının yer aldığı fırsatlarla sizlere keyifli ve ucuz alışverişin imkanlarını sağlarken 21 Haziran 2018 tarihinde gelecek olan aktüel ürünlerde de 500 şubenin üzerine çıkan Hakmar Ekspres mağazalarının uygun fiyatlı alışverişlerde Türkiye’de sayılı mağazalar arasında olduğunu ifade etmemiz gerekir. 21 Haziran tarihinde özellikle araç sahiplerine araba malzemeleri konusunda fırsatlar sunulacak. Otomobil koltuklarına serme oto minderleri farklı renklerde ve 3 parça şeklinde bu haftanın indirimli ürünlerinin ilki. Serme minder sadece 19,90 TL’den satılacak.

Oto paspası arayanlar için lüks oto paspası bu haftanın indirimli bir diğer ürünü. 5 parçadan oluşan paspas sert plastik ve kıldan mamuldür. 59,95 TL’ye satılacak paspasların stoklarla sınırlı olduğunu söylememize gerek yok belki de. En fazla rağbet gören ürünler arasında olan araba paspaslarının uygun fiyata gelecek olması, 21 Haziran günü bu ürünün tükenmesine neden olabilir. Bu yüzden acele etmenizi öneririz.  Oto koltuk kılıflarında da Hakmar 21 Haziran aktüel fırsat ürünlerinde indirim uygulanacak. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulacak oto koltuk kılıfları sadece 59,95 TL’den satışa sunuluyor. Direksiyon kılıfı indirimi, arızalarda ve beklenmeyen durumlarda kullanmanız için krikolarda da indirime gidiliyor. Bölmeli bagaj çantası Hakmar fırsat ürünlerinden bir diğeri. Bu ürün de düğer muadillerinden fazlaca uyguna satılacak. Hakmar led çalışma feneri magnetli olanından ve gayet kullanışlı bir ürün olmasına rağmen çok ucuz bir fiyata satılacak.

Hakmar 13- 21 Haziran 2018 aktüel ürünler

Emojili araç içi yastıklar sarı renkte ve tam da sohbet anını andıran türden. Sadece 8 TL gibi uygun bir fiyata satılacak olan emojili yastıkların da sınırlı sayıda geleceğini unutmamalı. Çayınızı aracınızın içinde soğumadan yudumlamak isterseniz Hakmar termos bardak tam da size göre. Çelik termos ise çayı birden fazla kişi ile içmek için gayet ideal bir ürün. Gazlı içeceklerde ve cips ürünlerde de haftalık indirimli ürün fırsatları devam edecek. 21 Haziran 2018 tarihinde başlayacak Hakmar indirim kampanyalarına 500’ü aşan şubesi ile tüm Hakmar mağazaları dahil edilmiştir. Sizleri de alışverişin tadına varmaya davet ediyoruz.

3 yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  3. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir