29 Haziran 2018 Bim indirimleri kampanya

29 Haziran 2018 Cuma BİM indirim kataloğunda bu hafta da birbirinden güzel ucuz ürünler yer alacak. 29 Haziran bu ayın son Bim kampanyası olacak. 4 farklı kataloğun olması beklenen güncel aktüel ürünlerde onlarca ürünün yer alması da bekleniyor. Teknoloji ürünlerinin son günlerde yoğunluk kazandığı Bim marketlerinde siz de size en yakın bim şubelerine giderek istedikleri ve ihtiyaç duydukları ürüne sahip olabilirler. Mutfak gereçlerinde gelecek ürün indirimleri ev hanımlarının daha fazla dikkatini çekiyor. BİM güncel fırsatlarını takip etmek için siz de kampanyamerkez.com’u takibe alabilirsiniz.

29 haziran tarihinde Bim teknoloji kampanyasında özellikle 50 ile 150 TL fiyatlı ürünlerin getirilmesi isteniyor. Mutfak robotu ya da rende makinesi ile tatlı makinesi ve tatlı yapma aparatı geçtiğimiz hafta bir ziyaretçimiz tarafından da istenmişti. Bu hafta da gelmesini istediğiniz ürünleri dile getirerek BİM ucuz ürün kataloglarının içinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Bim giyim ürünlerinde de kampanya yapılmasını isteyenler olmuştu geçtiğimiz hafta. Bim atlet ve külot ile yazlık çorapların talep edildiğini Bim yetkililerine duyuralım. HP marka laptop ile basit yazıcı renkli ve tonerli isteyenler de oluyor.

Bim’de sizin de gelmesini istediğiniz ürünler varsa bunları bu sayfada yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Bim 29 Haziran 2018 Cuma indirim kataloğu geldiğinde burada sizlere sunacağız. Kataloğu incelemeniz size zamandan tasarruf ettireceği gibi ürünü diğer mağazalarla da kıyaslayarak hem kalite hem de fiyat mukayesesi yapabilirsiniz.

Bim 29 Haziran 2018 Cuma indirim kataloğu

4 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  3. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  4. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir