30 Haziran 2018 Aktüel Ürünler

A101 indirimlerinde bu hafta 30.06.201806.07.2018 tarihleri arasında gelecek olan haftasonu indirim kampanyasında hangi ürünlerin olduğunu sizlere sunuyoruz. Kampanyalar ve indirimler ile halkın gözünde her geçen gün daha da büyüyen A101 aktüel marketinin hafta sonu indirim kataloğu A101 market yayınlandı. Üç farklı nüshadan oluşan A101 güncel kataloğunda birbirinden farklı ve cazip fırsat ürünleri 30 Haziran 2018 tarihinden itibaren indirim reyonlarında satılmaya başlanacak. Bu kampanya 6 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek.

A101 güncel ürün fihristleri değişen ve gelişen yapısı ile gelmiş. A101 30 Haziran 2018 aktüel ürün fihristlerinde bu hafta pek çok yeni fırsat ve yeni indirim var. A101’in yeni düzen ve arayüzü ile yenilenmesi oldukça hoş yeni bir fihrist görünümüne kavuşması sahiden mükemmel… Ayrıntılarda ürünlere ait fırsatları inceledik.

A101, her perşembe yenilenerek geliyor ve yeni bir tasarım ile müşterisi önüne çıkıyor. Çok şık bir fihrist ile gelen market; artık Aldın Aldın güncel düzenine yeni bir görünüm ilave ediyor. Her geçen gün gelişen ve ülkemizin yükselen değeri olmayı muvaffak olan A101; bu perşembe günü de kalitesinden ve uygun ücretinden ödün vermiyor. Sosyal medyada çok konuşulan fihristleri tam olarak olmasa da kısmen inceledik. Sahiden fiyatlar piyasaya göre çok çok uygun… Yükselen piyasa ücretlerine reaksiyonsuz kalmayı bilen ve bazen az artışlar ile bu yükselişe tüketicinin penceresinden bakabilen A101’i kutluyoruz.

A101 30 Haziran, başka bir deyişle yeni bir perşembe günü çok konuşulacak fırsatlar sunuyor. Bu haftanın indirimleri ve 30 Haziran’n indirimleri yeniden mükemmel olacağa benziyor. En yeni indirimler ve kampanyaların yegane adresi olmayı muvaffak olan bu market; sosyal medyayı da sallıyor. Pek çok vakit sosyal medyada çok konuşulanlar arasına giriyor ve hem de bazen öncülüğü eline alıyor. Bu manada A101’in perşembe indirimleri çok değerli ve takibe değer… Ürün ürün, fırsat fırsat incelemelerimizi yaptığımız yeni A101 aktüel indirim sayfalarına şimdi daha yakından bakalım.

A101 aktüel, sosyal medyayı sallayan fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. Yeni fırsatlarında yeni indirimlerinde muhteşem fiyatlar ve kaliteli kampanyalar sunan market geliştirilmiş arayüzü ile şimdi daha hoş ve yenilikçi olmuş. Sosyal medyadan edinilen bilgiler ışığında incelemelerimizi yaptık ve bu hafta kataloglarında şunu gördük: A101 kendini geliştiriyor, kaliteden ödün vermiyor ve uygun ücretten da hiçbir zaman vazgeçmiyor. Bir marketten beklenen en ehemmiyetli kriterleri yerine getiriyor. Arzum markalı ürünleri, pek çok mutfak ürünleri, çeşitli Sinbo ahşap ürünleri ile müşterisinin önüne çıkıyor. Hane tekstilinde, mutfakta ve cam ürünlerde de sevilen markaları uygun ücrete sunuyor. Lav ürünleri ve çeşitli fırsatlar da sunulmuş. Daha fazlasının bulunduğu görsel incelemeleri kesinlikle görmelisiniz.

2 yorum

  1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir