A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler

A101 aktüel marketlerinde kampanyalı alışverişler, indirimli ürünler ve aktüel kataloglarla devam eden alışveriş imkanlarına 28 Haziran 2018 tarihinde de yeni ürünlerle devam edilecek. Kampanyalar ve indirimler denince akla ilk gelen A101 aldın aldın kampanyasında güncel indirim katalogları yayınlanıyor. 28 Haziran 2018 a101 aktüel tarihinden başlayarak, A101 5 Temmuz 2018 aktüel ürünler gününe kadar devam edecek olan kampanyada hangi ürünlerin olacağı şimdiden merak edilirken, sizler için güncel fırsatlara yönelik indirimli ürünleri kampanyamerkez.com ayrıcalığı ile paylaşacağız. İndirimin kralı hangi markette diyerek yapılan anketlerde ilk sırada yer alan 7000’i aşan mağaza sayısı ile sadece Türkiye’de değil dünyada da merak edilen A101 marketlerinin her perşembe getirdiği ve indirimli ürün reyonlarında satışa sunduğu fırsat ürünleri için günler öncesinden kataloglar yayınlanıyor. Biz sizlerin ihtiyaçları hem daha ucuza karşılansın hem de ihtiyaçlarınızı bu büyük marketler getirsin diye kataloglar yayınlanmadan önce konumuzu sayfamıza taşıyoruz. Siz de A101 aktüel ürünler 28 Haziran 2018 perşembe ürünleri içinde olmasını istediğiniz ürünleri bize yazabilirsiniz.

5 Temmuz 2018 a101 indirimli ürünleri ya da aktüel ürünleri için geri sayım da başladı. Ancak bu tarih aralığında satılacak fırsat ürünlerini bu sayfada sizlere sunacağız.

A101 güncel ile indirimler hız kesmiyor, kampanyalar dinmiyor. A101 28 Haziran 2018 aktüel ürünleri yeni fihristinde kampanyalı ürünlere ait incelemeler ile sizlerleyiz. A101’in sunduğu ve alakalı tarihte gelmesi beklenen ürünlerin neler olduğuna ve incelemesine bakalım.

A101 28 Haziran 2018 indirim kataloğu

A101, kataloglarında indirimin anlamını farklı hale getiren ve ne demek olduğunu getiren pek çok özel etkinlik yapıyor. Perşembe günlerinin yıldızı, haftanın her gününün indirim marketi olan A101’in 28’i itibarıyla sunacağı ürünlerini gösteren kataloglar görücüye çıktı. A101 ne var bu hafta diye sormanıza gerek kalmadı. a101 fırsatlar broşürünü incelemenize sunuyoruz. Biz de incelemeye aldık yeni aktüel A101 kataloglarını. Yeniden ismini yükseklere yazdıran A101; kampanyaları ile müşterilerini sevindirmesini çok iyi biliyor.

A101 güncel, en aktüel ve en yeni fırsatları sunan özel bir seri ile geliyor. 28 Haziran A101 fihristlerinde gerçek manada indirimin ne demek olduğunu öğreniyoruz. Basılı görsel sayfalar ve net sayfalar ile incelemelerimizi genişlettiğimizde gördünüz ki A101 yeniden yapmış… Bu denli büyük bir market bu denli muhteşem fırsatlar… Sanki semtimizin marketi ve fakat bu arada ülkemizin de marketi… Bu manada perşembe günü gelmesi beklenen ürünlere yakından bakalım.

A101 aktüel ürün 28 Haziran 2018 güncel ürün fihristlerinde bulunan ve pek çok kişi tarafından merak edilen ürünleri inceledik. Sosyal medyayı sallayan bu ürünlerin neler olduğunu görsel inceleme sayfalarında daha ayrıntılı olmak üzere anlattık. Haberlerimiz ve incelemelerimiz gayet açık ve saydam şekilde yapıldığından ürün ücretlerine yazılarımızda yer vermedik bunun yerine isimleri ve indirimin ne denli kaliteli olduğuna kampanyamerkez’de yer verdik. Görüyoruz ki A101 aktüel 28 haziran itibarıyla da fırsatları ile sevindirecek. Bu manada şimdi sizlerle kısa bir ürün ayrıntısı ve hemen peşinden ise ayrıntılı bir inceleme metni ile devam edelim.

Aktüel Ürünler A101 indirimleri ile incelemelerine devam edecek. Bu hafta 28 Haziran perşembe itibarı ile özel fırsatlar bulunmuş. Ayrı olarak 23 haziranda başlayan indirimleri de barındıran sayfalarda muhteşem ayrıntılar var. kampanyamerkez.com fırsatlar ve kampanyaları ile indirim incelemelerinde 28 Hazirana olabildiğince ayrıntılı baktık. Bu haftanın ehemmiyetli kampanyalarına ve ehemmiyetli fırsatlarına yoğunlaşarak incelemelerimizi yaptık. A101 yine sosyal medyayı sallayan ürünleri ve ücretleri ile 28 Haziran’da  gümbür gümbür geliyor… Bu haftanın indirimli ürünlerine kısa bir liste ve indirim görseli incelemelerinde kampanyamerkez.com farkı ile sizlerle olalım.

 • Toshiba 43L2863DAT 43” Full HD Smart LED Tv
 • Hi-Level 40” uydu alıcılı Full HD LED Tv
 • GoSmart Bluetooth kulaklık
 • GoSmart şekilli kulaklık
 • GoSmart araç şarj aleti
 • GoSmart çift uçlu makaralı şarj kablosu
 • GoSmart şarj kablosu
 • Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik Evrensel sürüm)
 • Aynalı banyo dolabı 73x60x14cm
 • Ayakkabı rampası
 • Ayakkabı dolabı 90x70x93cm
 • Attlas akülü vidalama
 • LAV çay seti 12 parça 170cc
 • ve daha fazla 28 Haziran A101 güncel ürünü.
 • Ayrı olarak A101 28 Haziran fırsatlar da sizlerle.

6 yorum

 1. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 2. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 3. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 4. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 5. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 6. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir