A101 16 Haziran 2018 çok al az öde

A101 market aktüel ürünler kampanyası 16 Haziran 2018 çok al az öde kataloğunda indirim rüzgarı bu hafta sonu da devam edecek. A101 mağazaları marketler zinciri oluşturan firmaların başında gelirken 7400’ü aşan mağaza sayısı ile de Türkiye’de lider konumda. Her hafta perşembe günleri indirimli ürün getirerek bunları aktüel ürün reyonlarında satışa sunan A101 yönetimi artık haftasonları da kampanyalı ürünlerin satışını yapacak. Haftanın sadece bir gününde kampanyaların yetersiz kalması üzerine indirim bayramı günü sayısını artıran ve hafta sonları da ucuz ürün getirerek eş zamanlı bir şekilde müşterilerini mutlu etmeye çalışan A101 aktüel fırsatlarının yer aldığı katalogları da sizler için herkesten önce biz yayınlıyoruz.

A101 market fırsatlarına ve indirimli ürünlere karar verilmeden önce kampanyamerkez’de konusunu açarak sizlerin ihtiyaç duyduğunuz ürünlerle ilgili taleplerinizi alıyoruz. Sayfaları takip eden market yetkililerinin buna göre indirimli ürün getirerek ihtiyaçları karşılamaya yönelik tedbirler geliştirdiğini bildiğimizden bu yöntemle sizin uygun fiyata almaya çalıştığınız ürünleri de A101 marketlerinde 16 Haziran 2018 tarihinde  satışa sunmalarını sağlayarak ucuz alışverişin tadına varmanızı istiyoruz. İndirimler ve kampanyalar dendiğinde ilk akla gelen marketler ve aktüel katalogların ilk yayınlandığı site kampanyamerkez, internet sitesine düşmeden mağazalardan tedarik ettiği güncel aktüel A101 kataloglarını sizlere ulaştırmaktadır.

Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde açılmış olan marketlerin mahallelerde de artık birden fazla olduğuna şahit olmaktayız. İstanbul A101 şubeleri başta olmak üzere Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde faaliyet gösteren marketlerin diğer illere göre hem sayıca fazla olduğu hem de satış oranlarına göre de ilk sıralarda yer aldığı ifade ediliyor.  16 Haziran 2018 A101 indirimli ürün katalogları geldi mi diye soranlar için aşağıya ekleyeceğimiz katalogları inceleyerek indirimli ürünlerin nelerde daha fazla fırsat sunduğuna karar vererek kaliteli olanları tercih ederek diğer ürünleri eleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

5 yorum

  1. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  2. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  3. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  4. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  5. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir