Bim indirim kataloğu yayınlandı mı diye merakla bekleyenler için haber verelim hemen 3 Temmuz 2018 Bim aktüel salı ürünlerinden sonra 6 Temmuz 2018 Cuma Bim kataloğu da yayınlandı. Ayrıca yayınlanan Bim broşürleri gelecek hafta yani 10 temmuz 2018 Bim aktüel ile 13 temmuz 2018 Bim aktüel katalogları bile bugünden yayınlandı. Henüz Bim aktüel marketin internet sitesine düşmese de şubelere dağıtılmaya başlandı. Biz de Bim kataloglarınız herkesten önce sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. İnternette Bim 6 Temmuz ürün kataloglarını arayanlar için hemen yeni katalogları yayınlıyoruz. Güncel katalogları güvenli bir biçimde takip edebilmek için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bim aktüel sayfasını sık kullanılanlara ekleyerek sayfalarca araştırma yapmadan güncel bim broşürlerini görebilirsiniz. Her hafta salı ve cuma günleri satışa sunulan Bim indirimli ürünleri için güncel kataloglar aktüel ürün katalogları olarak da biliniyor ve bu broşürler internetten önce yerel bim şubelerine gönderiliyor. Biz de elimizden geldiğince sizlere en güncel katalogları sunabilmek adına Bim market şubelerine giderek aktüel ürün kataloglarını tedarik etmeye çalışıyoruz. Bim marketlerinde teknıoloji ürünleri, beyaz eşyalar ve çocuk ürünleri bu haftanın dikkat çeken ürünleri içinde. Peki Temmuz ayında Bim markette hangi günler aktüel ürünler getirilecek?

3 Temmuz 2018 Salı

6 Temmuz bim aktüel ürünlerinde bu hafta

10 Temmuz bim aktüel ürünleri

13 Temmuz cuma bim aktüel

17 Temmuz 2018 salı bim kataloğu

20 Temmuz cuma bim aktüel

24 Temmuz 2018 bim aktüel kataloğu

27 Temmuz cuma bim aktüel

31 Temmuz 2018 bim indirimli ürün kataloğu

3 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  3. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir