Bim aktüel kataloğu 13 Temmuz 2018 Cuma

Bim aktüel kataloğu 13 Temmuz 2018 Cuma günü kampanyaları ile ilgili bilgi veriyor. Bim marketin güncel kataloğunda önümüzdeki hafta hangi ürünler olacak? Bim şubeleri içinde en fazla İstanbul şubelerinde satışının yapıldığı indirimli Bim ürünlerinin Ankara ve İzmir şubeleri ile kampanyalı ürün satışlarındaki yükselme dikkat çekiyor. Bim teknoloji ürünleri Tüm Türkiye’de gündem olduğu gibi bazı ülkelerde de Bim aktüel şubelerinin olması ve aynı şekilde haftalık indirimli ürün kampanyalarının buralarda da yapılması, Bim’i uluslararası bir konsepte dahil ediyor.

Bim 13 Temmuz aktüel ürünleri ya da Bim 13 Temmuz katalog şeklinde başlayan internet aramalarında bugün açıklanan ve tüm Bim market şubelerine de asılmaya başlanan broşürlerde neler olduğunu gelin hep birlikte inceleyelim. Bim kataloğunda dikkatimizi çeken ilk ürün Vestel Venüs mobil akıllı telefon oldu. Bu ürün Türkiye’de satılan en ucuz cep telefonu olma özelliğini de taşıyor. Akıllı telefonlar içinde belli bir yer de edinen Vestel Venüs 5000 telefonunun iki adet kamerası mevcut. Arka kamerası 8 mp, ön kamerası da 5 mp. Android işlemcili bu telefonu satın alarak akıllı telefon hayalinizi en uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Bim 13 Temmuz kataloğunda en başta gözümüze çarpan br diğer ürün de lisanslı paten oluyor. Bim lisanslı paten sadece 75 TL’ye satılacak. Bu ürünü kredi kartınıza 6 taksit imkanı ile de alabilirsiniz. Bim mutfak ürünlerinde Fakir markasının doğrayıcı makinesi de satışa çıkarılıyor. Fakir çift bıçaklı doğrayıcı sadece 75 TL’den satışa sunuldu.

Bim 13 Temmuz 2018 Cuma Aktüel indirimi

13 Temmuz Bim Aktüel kampanyası

3 yorum

  1. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir