Hakmar Ekspres 10 Mayıs 2018

Hakmar indirim kataloğu ile 10 Mayıs 2018 tarihinde satışa sunulacak ürünlerin neler olduğunu bizlere duyurdu. 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Hakmar Ekspres kataloğunda cazip fiyatlar ve fırsatların da içinde olduğu müşteriye dönük teşvik edici indirimler ve kampanyalar dikkat çekerken, bu indirimlere konu olan ürünlerin kalitesini ve fiyatlarını diğer market ve mağazaların kampanyaları ile kıyaslamanız mümkün. En avantajlı alışverişler ve kampanyalar için sizlere tüm marketlerin indirim kataloglarını duyuruyoruz. İndirimli alışverişler 10 Mayıs 2018 tarihinde de ihtiyacınız olabilecek ürünleri mağazada satışa sunuyor.

Hakmar epilasyon cihazında indirime gitti. Elektronik malzeme reyonlarında satılmaya başlanacak olan Arzum blender seti ve Arzum epilasyon cihazı indirimli ürün olarak görülmekte. Hakmar Fantom indirimli elektrikli süpürge de dikkat çeken bir diğer ürün oldu. İhtiyacınız varsa kaçırmamanızı öneririz. Saklama kapları aktüel ürünlerin vazgeçilmezi haline geldi. Ev hanımları marketlerin en çok aktüel ürünler kataloğuna burada da saklama kaplarına odaklanıyorlar. Hakmar haftanın önerisi köşesinde de Nescafe Classic ve Nescafe Male var. Ayrıca kampanyalı Hakmar kataloğunda ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin içinde bayan külotları geliyor. Ucuz ve kaliteli kadın külotlarının fiyatları itibariyle tercih edilebileceğini düşünüyoruz. Bayan deri ayakkabılarda da Hakmar farkıyla kampanyalı fiyatları inceleyebilirsiniz. Hakmar erkek boxerler 5,95 TL’den satılmaya başlanacak. Kız çocuk elbiseleri Gezer marka ayakkabılar ve terliklerle bu hafta indirimli ürünler müşterilerin de gündeminde olacak gibi. Siz de indirim kataloglarında yer alan ürünleri kaçırmamak için indirim günü olan 10 Mayıs 2018 perşembe günü sabahın erken saatlerinde Hakmar şubelerinde sıraya girin.

Hakmar Ekspres 10 Mayıs 2018 aktüel ürünler

 

4 Replies to “Hakmar Ekspres 10 Mayıs 2018”

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir