Erikli Mercedes ve iPhone 8 Çekilişi 2018

Erikli Mercedes ve iPhone 8 Çekilişi 2018

Erikli su sizleri Mercedes sahibi yapıyor. Erikli çekiliş kampanyası ile siz de 1 adet Mercedes GLA ya da 100 adet iPhone 8’den birine sahip olabilirsiniz. Erikli sularının kapaklarından çıkan şifreyi dilerseniz SMS olarak gönderebilirsiniz. Ya da ücretsiz Erikli çekilişi için çekiliş sayfası Erikli sayfasına girerek formu doldurup Mercedes çekiliş hakkınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla çekilişe katılacak olanlar da Erikli su kapağı içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres ve doğum tarihi bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 numaralı kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj göndererek çekilişe katılabilirler. Erikli 2018 çekiliş kampanyası 1 Nisan 2018 tarihinde başladı. 31 Temmuz 2018 tarihine kadar Erikli Mercedes çekilişine katılımlar devam edecek.

Erikli Mercedes çekilişi 2018 ne zaman yapılacak?

Erikli çekilişi ne zaman diye soranlar için çekilişin noter huzurunda yapılacağı tarih 10 Ağustos 2018 olarak belirlendi. Siz de çekiliş kampanyasına katıldıysanız çekiliş günü kampanyamerkez.com’dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erikli çekilişinde neler verilecek? ,

Erikli su çekiliş kampanyasında 101 parça hediye verecek. 1 adet Mercedes GLA otomobil, 100 adet de iPhone 8 hediye edilecek. Çekilişte verilecek ürün adedinin artması sizin bu hediyelerden birini kazanma olasılığını daha da artırıyor. Çekilişe birden fazla defa katılmak için çok daha Erikli Su almanız ve kampanyaya dahil olmanız gerekiyor.

Etiketler: ,

Yorum Yaz