Bim aktüel 17 Ağustos 2018 cuma

Bim market aktüel ürünler kataloğu 26 Mayıs 2018 ve 30 Mayıs 2018 tarihlerinde ayrı ayrı indirim kampanyası düzenleyecek. Bim aktüel cumartesi ve Salı günü yapacağı indirim kampanyasının nedeninin Ramazan alışverişi olduğu öğrenildi. Ramazan ayının gelmesi ile de Bim ramazan paketleri satılmaya başlanacak. 26 Mayıs 2018 tarihinde Full HD Akıllı televizyon kataloğun en başında yer aldı.

Smart TV olarak da bilinen ve artık evlerin ihtiyaçlarından olan televizyon Bim 26 Mayıs indirimli ürünleri arasında yer alırken satış fiyatı olarak da 1.199 TL belirlendi. Axess karta 6 taksit imkanı ile teknolojik ürün ihtiyacı olanlara bu ürünü tavsiye edebiliriz. Fakir ayakta dik durabilen elektrikli süpürge katalogda dikkatimizi çeken bir diğer üründü.

Bim elektrikli süpürge fiyatlarını merak edenler için bu ürünün fiyatı da 89.90 TL olarak belirlendi. BİM 2018 yılının aktüel ürün kataloglarını kampanyamerkez.com olarak anlık olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Kampanya Merkez en güncel kampanyalar ve çekilişler ile marketlerin indirimli ürünler olarak bilinen aktüel ürün kataloglarını hangi market olursa olsun paylaşıyoruz. İstanbul marketleri başta olmak üzere Ankara, İzmir ve daha birçok ilde şubesi bulunan ulusal marketlerde ve mağazalarda satışa sunulacak ürünleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

26 Mayıs 2018 BİM aktüel ürünler

BİM 30 Mayıs Bim aktüel kataloğu

3 yorum

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  3. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir