A101 21 Temmuz 2018 haftasonu indirimleri

7 Haziran 2018 A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? A101 marketler zincirinde haftanın en çok merak edilen kampanyalı ürünlerinde elektronik ürün kataloğunda mutfak için gerekli özellikle ev hanımlarının her hafta talep ettiği ucuz fiyatlı tost makinesi, mutfak robotu ve dilimleme ve doğrama makinelerinin 7 Haziran 2018 perşembe günü gelecek aktüel ürünler listesinde olup olmayacağı henüz kesinleşmedi.

A101 beyaz eşya kampanyalı ürünlerinde çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri ile yaz aylarının vazgeçilmezi su sebillerinin gelmesi bekleniyor. Diğer marketlere ve mağazalara göre ucuz gelen ürünlerin kalite olarak da düşük olduğunun bilincinde olunması gerekiyor. A101 kataloglarının artık 8 sayfadan oluşması ve indirimli ürün sayılarının artırılması mağaza müşterilerinin indirimli ürünler beklentilerini daha da artırdı.

Her perşembe A101’de nelerin olacağını mahalle mahalle gezerek incelemek yerine, güncel indirim broşürlerini kampanyamerkez vasıtası ile oturduğunuz yerden inceleme fırsatı sunuyoruz. 7 Haziran 2018 perşembe gününün bir gün sonrasında okullar tatil olacak. Mayıs ayından itibaren A101 marketlerinde çocuk ürünlerinin gelmesi yönünde çokça mesaj almıştık. Tatilde çocuklar için oyuncaklar ve mini hikaye kitaplarının yanında yapbozların da olabileceği düşünülüyor. A101 kataloglarının diğer marketlerin indirim broşürlerine göre daha fazla merak ediliyor olmasına rağmen Bim mağazalarının kampanyaya girecek ürünlerinin önceki yıllara göre düşmesi dikkat çekiyor. Türkiye’nin en fazla şubesi olan marketler zinciri A101 ucuz ve ihtiyaç olarak belirtilen ürünlerin kataloglarda ve birkaç gün sonra da reyonlarda olmasını sağlaması, A101 müşterilerinin yanında diğer mağaza müşterilerinin de bu marketlere yoğunlaşmasını sağladığı ifade ediliyor.

A101 31 Mayıs 2018 aktüel kampanyalar

7 Haziran 2018 A101 indirimli ürünler kataloğu

10 yorum

  1. Lütfen pike takımları gelsin tek renk birde yastık kılıfları

  2. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  3. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  4. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  5. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  6. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  7. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  8. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  9. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir