16 Mayıs 2018 ŞOK aktüel ürünler

16 Mayıs 2018 ŞOK aktüel ürünler

Şok Market aktüel ürünlerle 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü de kampanyalı fırsat ürünlerini müşterilerine sunacak. İndirimin en fazla olduğu marketler zincirleri arasında ve hızla büyüyen Ülker Grubu bünyesindeki Şok market kampanyalarından ziyade bu hafta halka arz edilmesi ile gündemde. Geçtiğimiz hafta Beymen ve Defacto gibi mağazaların da halka arzı gerçekleştirilecekti ancak taleplerin yetersiz gelmesi ile halka arz iptal edildi.

İthalata dayalı bir sisteme dönen Türkiye’de Şok market gibi mağazaların artık bakkalların yerini alması ile halka arzında da çok aşırı rağbet gördü. Şok aktüel market halka arz 2018 yılı mayıs ayında halka arzı için Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel yerli olmasa da yabancı yatırımcılardan fazlasıyla rağbet gördüklerini ifade etti. Şok market satılacak. Peki Şok marketi kim alacak diye merak edenler için şunu söyleyebiliriz, halkın ortaklığı ile küçük ortaklıklar şeklinde halka arzı gerçekleşecek. Siz de Şok Markete ortak olabilirsiniz.

Elektronik ürünlerde yaptığı kampanyalar ve aktüel ürün indirimleri ile çok ses getiren Şok mağazalarının 16 Mayıs 2018 aktüel ürün kataloğunda nelerin olacağı merak ediliyor. Henüz aktüel ürün katalogları paylaşılmasa da internet kullanıcıları indirim günü olan 16 Mayıs Çarşamba günü nelerin indirime gireceğini merak ediyor. Kataloglar marketlere gelir gelmez sizlerin için paylaşımını yapacağız. Ancak şimdiden siz de Aktüel ürün kataloğunda Şok mağazalarına gelecek hafta hangi ürünlerin geleceği ile ilgili tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Aşağıdaki yorumlar bölümünde dilediğiniz ürünleri yazarak Şok market yöneticilerinin sizin ihtiyacınız olan ürünleri getirmesini sağlayabilirsiniz.

Kumsal Granit Tava 18 cm 14,90 TL
Fantom Speedy Du2000 Dik Süpürge 89,90 TL
Servis Seti 6,95 TL
Hazneli Rende 4,95 TL
King Çubuk Blender 54,90 TL
Kumsal Granit Tava 26 cm 22,50 TL
Kumsal Granit Sahan 18 cm 14,90 TL
Büyük Hazneli Rende 5,95 TL

16 Mayıs 2018 tarihinde ŞOK aktüel ürünler kataloğu

Şok 9 Mayıs 2018 indirimli ürünler kataloğu

 

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Elzem Evrenos dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  3. Ali Küçükler dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz