Magnum Türkiye Porsche Otomobil çekilişi 2018

Dünyanın en fazla takip edilen çekiliş kampanyalarından biri olan Magnum Porsche çekilişi 2018 yılında da kırıp geçirecek gibi. Şimdiden çekiliş kampanyasına katılım için internet kullanıcılarının 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobilden birini kazanabilmek için arayışlar başladı ve Magnum dondurma yiyerek siz de 2 adet 2018 model Posche’den birini almak için hemen çekilişe katılın.

2018 Porsche çekilişinde hangi Magnum ürünlerinden çekiliş şifresi çıkıyor?

2 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

1 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

Çekiliş kampanyasını hangi firma yapıyor?

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever)

 

Hangi tarihler arasında çekilişe katılabilirim?

01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında

 

Magnum 2018 çekilişinde hangi marka ve model otomobili verecek?

Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil

 

Magnum 2018 Porsche çekilişinde verilen otomobilin fiyatı ne kadar?

Çekilişte verilecek ürünün piyasa değeri:130.084,00 Euro (650.000 TL)

Porsche 2018 çekilişine katılmak için

Ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Gönderilen kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir.

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Web sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

5 yorum

  1. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  2. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  3. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  4. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  5. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir