Hakmar 16 Kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

Hakmar market 12 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda güncel  kampanyalar devam ediyor. Hakmarda gelecek hafta neler olacak sorusunun yanıtınız siler için bulmaya çalıştık. 12 Nisan 2018 – 19 Nisan 2018 kampanya tarihlerinde geçerli olacak fırsatları paylaşacağımız kampanya insertinde bulabilirsiniz.

Hakmar mağazaları ülkemizin en fazla kampanya ve indirim gerçekleştiren geniş marketler ağı olarak da ifade edilirken sizlerin alışverişler sonunda geri dönüşleri ile de artı bir değer olarak sevilen marketler sıralamasına girebilmiş sayılı marketlerdendir. Çok farklı ve sayıca fazla ürün getirerek sizin seçim yapmanızı kolaylaştıran Hakmar aktüel marketlerinde günün ürünleri adı altında aktüel ucuz ürün de getiriliyor. O güne yetişerek ucuzlayan ürünlerden satın alabilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamaz hem de ihtiyacınızı kaliteli bir alışveriş ile giderebilirsiniz.

Hakmar’da önümüzdeki kampanya günlerinde 12 Nisan günü General Rome marka aksiyon kamera 89.90 TL gibi ucuz bir fiyatla satılacak. Sizlere tavsiyemiz bu tür ucuz ürünleri almayın. Görüntü kalitesi çok kötü oluyor ve bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra hemen değiştirme ihtiyacı duyabiliyorsunuz.

Apple homepod hoparlörden esinlenerek hazırlanmış hoparlör gece lambası 49.95 TL fiyatla farklı bir ürün, deneyebilirsiniz. Hakmar indirimli ürünlerinde ayrıca Led fener 24.90 TL fiyatla pahalı görünüyor. Mehtap karnıyarık tencere fiyatları da düştü. Papilla derin tencere, akel çelik kettle, çocuk bisikleti, ev tekstil ürünleri, terlikler, çanta gibi birçok üründe uygun fiyatlar dikkat çekiyor.

Hakmar 12 Nisan aktüel ürün kataloğu

Hakmar 12 Nisan aktüel ürün kataloğu

3 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  3. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir