good-year-kampanyalar

Good Year kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Good Year 2018 yaz lastiği alana 200 TL hediye çeki kampanyası başlatıldı.

Goodyear oto lastiklerde 2018 baharına özel kampanya kapsamında 4 adet 16″ ve üzeri yaz lastiği-dört mevsim lastik alanlara özel 80 TL, 4 adet 17″ ve üzeri lastik alanlara özel 200 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunulacak. Hediye çeklerini goodyearclub.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Kampanya 2 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, tüketicileri için yine çok avantajlı bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında, 2 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Goodyear marka 4 adet 16 inç binek veya 4×4 yaz lastiği veya dört mevsim lastiği alanlar 80 TL, 4 adet 17 inç ve üzeri lastik alanlar ise goodyearclub.com.tr’de geçerli 200 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, aktivasyon zarflarında bulunan kodu goodyearclub.com.tr’ye girerek akaryakıttan küçük ev aletlerine, süpermarketten teknolojik ürünlere kadar 50’nin üzerinde hediyeden istediklerini seçebiliyorlar.

4 yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  3. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  4. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir