Bilyoner BMW Çekiliş Kampanyası 2018

Bilyoner BMW Çekiliş Kampanyası 2018

Bilyoner üzerinden iddaa oynayanlara çekiliş hakkı ile gündemde olan BMW çekiliş kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Kampanyaların fırsatlarını şimdi Bilyoner BMW Çekiliş Kampanyası ile yaşayacaksınız. Her hafta doyasıya heyecan duyduğunuz mücadele skorlarını takip ederken şimdi en büyük avantaj sizleri bekliyor. Bilyoner çekiliş sonuçları 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da çok fazla rağbet görüyor. Evet, bu büyük fırsat Bilyoner BMW Çekiliş Kampanyası teferruatlarını sizler için tertip ettik. Sayfamızdan katılım özelliklerini takip edip bahtınızı tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi büyük iddiayı oynama vakti geldi. Bilyoner kanalı tarafından tertip eden çekiliş kampanyası, 30 Mart 2018 ve 27 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bilyoner çekiliş 2018 sonuçları kampanyamerkez üzerinden sizlere duyurulacaktır. Bilyoner Çekiliş Kampanyası ile 2 adet 2018 model BMW 318i sedan ve 10 iPhone x ürünlerinden birini kazanma talihinin tam vakiti. Kampanyaya katılmak için Bilyoner.com adresinden yapacağınız her 3 TL’lik iddia kuponu ile Spor Toto ve Ulusal Piyango harcamasından bir çekiliş hakkı kazanacaksınız.

 bilyoner bmw çekilişi 2018, bilyoner çekiliş sonucu 2018

Bilyoner BMW Çekiliş Sonuçları 2018

Bilyoner çekiliş sonucu sayfamızdan duyurulacak ve talihliler müjdelenecektir. Bizim dışımızda çekiliş sonuçları akşam gazetesi bilyoner çekiliş sonuçları olarak da verilecektir. bilyoner bmw çekilişi 2017 yılında da tartışma konusu olmuştu. Aynı soyada sahip kişilerin birden fazla alanda şanslı olarak hediye kazanması sosyal medyada gündem olmuştu. 2018 yılındaki çekilişler henüz yapılmadı ancak bu çekilişte de sancılı bir tartışmanın yaşanabileceği üzerinde duruluyor. Daha fazla kupon yaparak talihini fazlasıyla artırabilirsin.

Kazanan talihlilerin isimleri ve adres bilgileri Bilyoner.com adresinden ve milli gazetelerde yayınlanacaktır. Her katılımla talihinizin artacağını ve kampanyadan faydalanma hakkın olduğunu unutmayın. Talihiniz bol olsun! Kampanya neticelerini sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Tanju Seymen dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  2. Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Yorum Yaz