Bauhaus aktüel ürünler kataloğu açıklandı

Bauhaus aktüel ürünler kataloğu açıklandı

Dünyanın en seçkin yapı marketi Almanya’dan Türkiye pazarına da hakim olmaya başladı. Aktüel ürünler kataloğunu genellikle aylık olarak duyuran Bauhaus alışveriş mağazasının Mayıs 2018 indirim kataloğunda olan ürünler duyuruldu. Bauhaus dergi olarak yayınlanan 32 sayfalık güncel Bauhaus broşürünün önemli olanlarını sayfamızda yayınlarken, tüm e-kataloğu incelemek isteyenler için de konu linkini sizlerle paylaşacağız. İndirimli Bauhaus ürünlerinin en fazla takibe alındığı iller İstanbul ve Ankara olmak üzere bu illeri Bauhaus Bursa şubesindeki satışlar izliyor. Ayrıca Antalya Bauhaus kampanyalar da bu şehir sakinlerince incelemeye alınmış gibi görünüyor.

Bauhaus online kataloğu 1 Mayıs 2018 tarihinden itibaren satışa konu olacak ürünler ile doldu da taştı. Bauhaus İstanbul şubelerinden en çok müşterisi olan Beylikdüzü de Google aramalarında tavsiye edilen arama olarak müşterilere ipucu veriyor. Bauhaus Kağıthane şubesinde bu hafta hangi ürünlerin indirime gireceği merak konusu. Doktor reçetesi gibi her derde deva görülen Bauhaus ürünlerinin güncel marketler ve aktüel fırsat ürünlerine göre daha cazip gelmesinin nedeni yapı marketlerinde çok fazla kampanya ya da ürünlerde indirim olmamasıydı.

Bauhaus marketler zinciri bu tabuyu yıktı ve her ay yüzlerce üründe indirime gitti. Geri dönüşlerin çok iti olması üzerine Bauhaus televizyon reklamlarıyla da kendini tüm Türkiye’ye tanıtma fırsatı buldu. Bauhaus 1 Mayıs 2018 aktüel ürün kataloğundaki dikkat çeken ürünler aşağıda yer alıyor. Tüm kataloğu incelemek için en altta bulunan linke tıklayabilirsiniz.

http://dergi.bauhaus.com.tr/books/icbe/

 

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Safa Batga dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Zülal Çolak dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. Elvan Çatal dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz