18 Nisan ŞOK indirimli ürünleri

18 Nisan ŞOK indirimli ürünleri

Şok market 18 Nisan 2018 tarihinde tüm market şubelerine gelecek olan ürünler için güncel kataloglar merak ediliyor. Hangi marka ve ürünlerde fırsatlar sunulacağına dönük indirimli ürünler için katalogları bekliyoruz. Şok kataloglarında ev kadınlarının beklentilerini karşılayan ürünlerin gelmesi genellikle haftanın indirim gününde tüm Şok marketlerinde sıraların kuyrukların oluşmasına neden oluyor. Bazı günler elektronik ucuz ürünlerin günler öncesinde televizyon kanallarında ve Google Adword’da reklamlarının verilmesi ürünlerin halk tarafından daha da önemsenmesine yol açıyor. 18 Nisan Şok aktüel ürün kataloğunu incelemek için bekleyin.

Şok marketin her hafta yayınlamış olduğu aktüel ürün katalogları müşteriler tarafından dört gözle beklenmekte. Marketin Çarşamba ile cumartesi günlerinde yayınladığı aktüel ürün kataloglarında birçok indirim ve fırsatların yer verildiğini görüyoruz. Peki, şok aktüel katalog detaylarında 18 Nisan 2018  Çarşamba günü içinde müşterileri ne gibi fırsatlar ve kampanya ürünleri bekliyor olacak. Hemen kataloğun detaylarına geçelim.

Şok 18 Nisan aktüel ürün kataloglarına geçmeden önce şokta bu hafta’dan sonra markete gelen ürünleri kısaca incelemeye alalım. Gelecek hafta Çarşamba günü gelen ürünler ’de anne ve baba adaylarını oldukça sevindirecek ürünlerin şok aktüel kataloğu detaylarında resimlerle yer verildiğini görüyoruz. Sizleri fazla meraklandırmadan kataloğun detaylarına geçelim. Kilitlenebilir ve aynı zamanda katlanabilir tekerlekle gelen sallanır bebek beşiğinin ebatlarına baktığımızda boy 90 cm en 50 cm derinlik 45 cm olarak gördük. Sallanabilir bebek beşiği yatak hediyeli olduğunu da belirtelim. Bebek nevresim takımı, kaldırmaz tabanlı klozet adaptörü, yine kaydırmaz tabanlı ton ton tabure şok market kataloğu detaylarına yer verilen diğer bebek ürünleri arasında.

Şokta gelecek hafta Çarşamba günü gelen bebek ürünleri bu kadar ilede sınırlı değil. Hemen diğer ürünlere ’de bakalım. 50 litre su alma kapasitesine sahip Çocuk Küveti piyasa fiyatının çok daha altında sadece 17.90 TL gibi indirimli bir fiyatla şoka gelecek.

Şok aktüel ürünler 18 Nisan 2018
Şok aktüel ürünler 18 Nisan 2018

SOK-AKTUEL-KATALOG-DETAY
Şok katalog listesinde birçok oyuncak çeşidinin ’de kataloglarda boy gösterdiğini gözlemledik. Bunlardan pilsan marka +12 ay üzeri çocukların büyük bir sevinçle oynayacağı, 10 farklı geometrik şekli içinde bulunduran, Smart Bul Tak Araba 12.90 TL ile ilk sırada yer alıyor. Gokidy marka oyuncak çeşitleri ’de şokta bu hafta içinden itibaren geçerli olacak kataloglarda boy gösterecek. 21 parçadan oluşan sok tak uçak 7.50 TL. Açılabılır koltuklu ve kornalı İlk arabam 27.50 TL ile yine şok markete gelen oyuncaklar arasında.

18 Nisan 2018 çarşamba indirimli ürünler Şok kataloğunu inceleyin.

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Tanju Seymen dedi ki:

    Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. Behiye Şamlıoğlu dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  3. Ali Aydın Kirezçik dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz