11 Nisan 2018 Şok indirimli ürünler kataloğu

11 Nisan 2018 Şok indirimli ürünler kataloğu

Şok market 11 Nisan 2018 ile Şok 18 Nisan 2018 Çarşamba günleri arasında satışa sunulacak olan indirimli aktüel ürünlerin neler olacağına yönelik açıklanan 11 Nisan Şok kataloğunda birbirinden sürpriz harika ürünler var. Mutfak eşyalarından ekonomik teknolojik aletlere kadar birçok ürünün eklendiği şok güncel kataloğunda piyasanın en indirimli ürünleri yer aldı. Şok aktüelde indirimli bebek arabası arayanlar için baby bebek arabası çift yönlü kullanımı ile ucuz ürünlerin başında yer aldı. Fakir ailelerin uğrak mekanları olmasının yanında paraya kıyamayan zengin aileler de Şok indirim günlerinde her çarşamba şubelere geliyor ve indirimli ürünleri alıyor.

Şok indirimli ürünler kataloğu 11 Nisan 2018

Şok insertlerini takip edenlerin ilk önce ürün kataloglarına ulaştığı site olmamızın yanında çekilişler ve indirimler ile kampanya fırsatlarını da sizlere duyuruyoruz. Yeni evlenen aileler için yorgan takımları bebek yorganı indirimli olarak Şok mağazalarına gelecek. Bebekler için emzik çeşitleri ile yine bebekler için ortodonti biberon çeşitleri bu haftanın indirim kataloğunda dikkat çeken ürünlerdi. Yine bebek ürünleri ile bu haftayı karşılayacak olan Şok market bebek bezi kampanyası ile de bu konuda indirimin dibine vuruyor.

Şok aktüel 11 Nisan 2018 kataloğu

Şok mağazalarında nevresim takımı indirimli olarak vatandaşa sunuluyor. Şok bebek beşiği ve yine bebekler için oyuncak takımları bu hafta dikkat çekecek gibi. Tabureler şok indirim kataloğunda yer alırken mağazada bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerde indirimli ürün hediyesi var. Gıda ve temizlik ürünlerini 25 TL’ye tamamlayanlara Orkide yağ daha indirimli fiyatla veriliyor. Dünyanın en büyük marketler zincirleri içinde alan Şok market kime ait gibi soruları Google üzerinden merak edenlerle doldu taştı. Ülker grubu tarafından Koç grubundan alınan Şok marketleri yıldan yıla büyüyerek daha da devasa bir market bloğu haline geldi. Ülker grubunun bağlı olduğu Yıldız Holding bünyesinde hızla büyüyen Şok mağazalarının borsadaki değeri de arttı. Ak Parti ile Şok marketin bir ilişkisi olup olmadığı merak edilse de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Murat Ülker arasında bir bağlantı sorgulanıyor. İki isim arasında gözle görülür bir bağlantı olmasa da Ülker Grubu ile Ak Parti’nin arası hep sıcak oldu.

11 Nisan 2018 Şok indirimli ürünler kataloğu

sok-11-nisan-1-guncel-katalog şok indirim kataloğu 11 nisan sok-11-nisan-3-katalog şok indirim kataloğu 2018

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Halid İlhan dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  2. Selimcan Örs dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  3. Perihan Haykır dedi ki:

    Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz