1 Mayıs 2018 BİM aktüel ürünler

Bim 1 Mayıs 2018 indirim kataloğunda indirime girecek olan ürünler belli oldu. Güncel katalogları ile BİM mağazaları en fazla takibe alınan marketler zinciri olmasının dışında Aktüel Ürünler tabirini de Türkiye’ye kazandıran bir market. Bu hafta hangi ürünlerin kampanyalı fırsat ürünü olarak reyonlarda yer alacağını merak edenler için Kampanyamerkez olarak güncel kataloğu yayınlıyoruz. Salı Bim indirimleri genel olarak Cuma indirimlerine göre daha yüzeysel oluyor. Diğer rakip firmaların da artık haftanın iki ya da daha fazla günü kampanya yapması üzerine BİM market de indirimli kampanya ürün sayısını her geçen gün daha da artırılıyor.

Bim market öteden beri ülkemizin indirimli ve ucuz marketlerinin başında geldi. Haftanın önerileri ve Bim aktüel başlığıyla yayınlanan kataloglarla günler öncesinde, gelecek kampanyalı ürünler duyuruldu. Bu durumda vatandaşın hangi ürünlerin indirime gireceğini önceden bilmesi ve bu konuda fiyat analizi ve kalite analizi yapması sağlandı. Diğer indirimli ya da kampanyalı ürünlerle bir kıyaslama yapan vatandaş, kendisine en uygun gelen ürünü satın almaya yönlendirildi.

Bu hafta yani tatil olan 1 Mayıs 2018 işçi bayramına denk gelen Bim salı indirim gününde genel olarak temizlik ürünlerinde indirim var. Persil deterjan kaç lira diye soranlara indirimli fiyatları önerebiliriz. Ayrıca bulaşık deterjanı denince akla gelen marka Fairy orijinal kutusunda ekonomik olarak satılacak. Doğuş Karadeniz çayı 3 kiloluk özel paketiyle Bim salı kampanyasında ve gayet makul bir fiyatla müşterilere sunuluyor.

3 Replies to “1 Mayıs 2018 BİM aktüel ürünler”

  1. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir