Magnum Porsche Çekilişi 2018

Magnum Porsche Çekilişi 2018

2018 Magnum Porsche çekilişi ile siz de 2018 model Porsche sahibi olan iki kişiden biri olabilirsiniz. Her yıl çekiliş kampanyası yaparak gündemden düşmeyen reklamlarla da bu çekiliş kampanyasını dünyaya duyuran Magnum, milyonlarca dondurmanın da satılmasını sağlıyor. Magnumicecream.com adresinde 2018 yılının Magnum Porsche çekilişi ile ilgili detaylı bilgiler henüz yayınlanmazken, Magnum müptelası olanları konunun bir an önce güncellenerek yeni çekiliş tarihi ile birlikte çekilişe katılmamızı sağlayacak yeni Magnumların satışa sunulmasını bekliyorlar. Biz de sizler için konuyu gündeme getirdik.

İlk kez Magnum Porsche çekilişi 2018 planlaması ile ilgili bilgileri paylaşan web sitesi olan kampanyamerkez.com magnum çekiliş sonuçları 2018 ile ilgili de detayların açıklanmasının ardından sizlere detaylı bilgiyi sunacak. Magnum tarafından çekilişle verilen Porsche 2018 fiyatlarını da merak eden ziyaretçilerin, yine 2 adet mi yoksa 1 adet mi magnum porsche hediye edileceği ile ilgili de kesin bilgilerin bir an önce duyurulmasını bekliyor. 2018 yılında hangi koşullarda ne tür bir çekiliş kampanyası olacağını henüz kestiremesek de önümüzdeki Nisan 2018 tarihinde çekiliş kampanyasına katılımların tekrar başlayacağını umuyoruz. Magnum porsche çekilişi ne zaman başlayacak sorularını artık sormanıza gerek kalmayacak.

2018 yılında yapılacak olan Magnum Porsche çekilişinde hangi marka Porche verilecek sorusunun yanıtı henüz kesinleşmese de, 2017 yılında olduğu gibi 2 adet 2018 Model Porsche 718 Cayman hediyesi olabileceğini düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl verilen otomobilin adet fiyatı 514.000 TL’ydi. Bu yıl hem ÖTV’nin artması hem de dolar kurunun artışından dolayı fiyatın daha da yükseldiğini biliyoruz.

2018 Magnum çekilişinde hangi hediyeler verilebilir?

Türkiye’de artık gelenekselleşen çekiliş kampanyası olan Magnum 2018 çekilişinde 2 kişiye 2018 model Porsche 718 Cayman (Beyaz ve Kırmızı Renkli) hediye edilebilir. Çekiliş kampanyasına siz de katılmak isterseniz sayfamızı takipte kalabilirsiniz. Güncel tarihler henüz belli olmadı.

2018 Porsche çekilişine katılma tarihleri ne zaman?

Henüz kesinleşmese de 2018 yılında da geçtiğimiz yıl başlatılan tarihlerde başlatılabilir. Bu da Nisan ayında olabilir demek. Önceki yıl yapılan çekiliş kampanyası 01 Nisan 2017 ile 4 Eylül 2017 (Saat 23:59) arasında gerçekleştirilmişti.

2018 Magnum Porsche Çekilişi Ne Zaman yapılacak?

Kampanyamerkez.com’dan da canlı olarak yayınlamıştık 2018 yılı çekilişini de sayfamızdan canlı olarak takip edebilirsiniz. 2017 yılı çekiliş tarihi 17 Eylül 2017 olarak belirlenmiş ve 2 kişi son model Porsche’lerin sahibi olmuştu.

Etiketler: ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Enver lale dedi ki:

  Magnum 2018 çekilişi

 2. Mihrinaz Bilal dedi ki:

  Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 3. Elif Beyza Çark dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

 4. Nazım Orhun Baturalp dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 5. Şerif Erkam Kutanoglu dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

 6. Hayriye Gül Karartı dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Yorum Yaz