Şok 7 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok 7 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok Markette bu hafta neler olacak sorusunun yanıtını vermemiz için hazır mısınız? 7 Şubat 2018 çarşamba günü Şok Aktüel kampanyalı fırsat ürünlerinde birbirinden farklı ve değerli ürünler yer alıyor. Havucun kilosu 0,99 TL, Patlıcanın kilosu 2,99 TL Şimdi kış türlüsü yapmanın tam zamanı sizde Şok markete gelerek türlü için gerekli malzemeleri alabilirsiniz.

7 Şubat 2018 Çarşamba indirimli ürünler kataloğu sizler için Hazırlandı. bugün ne pişirsem diye düşünmeyin. şok Size yeter de artar. Kahvaltılık ürün arayanlar için yumurtalar da indirim var. Şok Markette organik altılı yumurta sadece 4,95 TL. indirimli yumurtalardan almak için acele edin. Ayrıca Doğuş Filiz Çay indirime girdi bu hafta 300 gram küp şeker hediyeli 1 kiloluk Filiz Doğuş Çay sadece 21,95 TL. Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı Marketler Zincirleri sıralandığında ilk 3 içinde yer alan Ülker grubuna bağlı Yıldız Holding kapsamında faaliyet gösteren Şok Marketler Zinciri yine güncel indirim katalogları ile ülkeyi kasıp kavuracak.

Her çarşamba getirilen fırsat ürünleri ile vatandaşın kilise Şok Market’ten hiç kopmadı. bütçenize uygun ucuz alışverişin adresi Şok Aktüel Vernel Max üçlü fırsat paketi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde kampanyalı olarak satılıyor. her biri 960 milim olan 3 adet Vernel Max sizlerin olabilir. tek yapmanız gereken Şok mağazalarında giderek 25 TL ve üzeri alışveriş yapmak. Bu kampanyalı ürünler sadece 17 liraya satın alabilirsiniz. Şok Markette her gün düşük fiyatlar ve kampanyalar ürünlerle tanışmak için acele ediniz çünkü gıda ürünlerinde yine büyük indirimler var.

Çokokrem cam kavanoz 1100 gramlık özel paketinde Sadece 14,95 TL ye indirimli olarak satışa sunuluyor. Ayrıca çokomel lokmalık karamelli ve hindistan cevizli çok özel Ülker ürünü 2 liradan satışa sunuluyor. Bulaşık deterjanı kalmadı azar azar mı alsam çokça mı alsam diye düşünüyorsanız hemen çok mağazalarına uğrayabilirsiniz. Çünkü bu hafta Pril bulaşık sıvısı 4 kilogramlık büyük paketinde indirimli olarak satılacak Bu ürünü sakın kaçırmayın. bütçenize uygun ürünlerle daha az ödeyerek daha fazla tasarruf etmek istiyorsanız çok mağazalarına gelerek indirimli ürünleri tercih edebilirsiniz. 7 Şubat 2018 çarşamba şok kampanyalı ürünlerinde ne var ne olduğunu sizlere sunmak üzere 4 farklı kampanya kataloğuna paylaşıyoruz. indirimde olan ürünler sınırlı sayıda getirdiği için sindirimin başladığı gün olan 7 Şubat çarşamba günü size en yakın ŞOK mağazasına gelecek indirimli ürün ulaşabilirsiniz. 14 Şubat 2018 çarşamba günü gelecek olan şok yeni aktüel ürünler kataloğunun indirimde Yollarında satışa sunulması ne kadar sürecek süre zarfında şu anda paylaştığımız indirimli ürünler satılmaya devam edilecektir. Siz de indirimde paketten yararlanmak için acele ediniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Ayşe Zeyneb Irıcıoğlu dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  2. Asya Sema Karabağ dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Yorum Yaz