Migros Sanal Market’ten 40 TL ve üzeri indirimi

Migros Sanal Market’ten 40 TL ve üzeri indirimi

Kampanyalar ve indirimlerin en coşkulu yapıldığı market olan Migros Sanal Market’ten BonusFlaş ile 40 TL ve Üzeri Henkel Deterjan veya Ev Bakım Alışverişine 10 TL İndirim Kampanyası.

*08 – 13 Şubat 2018 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten Garanti kredi kartları ile Garanti posundan yapılacak tek seferde 40 TL ve üzeri Henkel deterjan veya ev bakım ürünlerinden ürünleri alışverişine 10 TL indirim verilecektir.

*İndirimden yararlanabilmek için kart sahiplerinin; 40 TL ve üzeri Henkel deterjan veya ev bakım ürünlerinden satın almaları ve BonusFlaş uygulamasında “HEMEN KATIL” butonu tıklandıktan sonra çıkacak olan indirim kodunu ödeme adımında kullanmaları gerekmektedir.

*İndirim koduna sahip olabilmek için BonusFlaş uygulamasının akıllı telefonlara indirilmiş olması gerekmektedir. Uygulama Google Play veya Apple Store üzerinden indirilebilir.

*Kampanyaya tüm Garanti kartları dahildir.

*Her müşteri kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.

*İndirim kodu tek kullanımlık ve müşteri özelindedir.

*Kampanyaya dahil deterjan ve ev bakım ürünleri: Persil, Tursil, Perwoll, Pril, Vernel, Dixi, K2R, Clin veya Bref ürünleridir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır ve ürün stok adetleri mağaza bazlı değişkenlik gösterebilir.

*Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz sipariş bitiminde düşülecektir.

*Kampanya kendisine iletilen kodu kullanan ilk 1.500 kişi ile sınırlıdır. 1.500 kullanım sonunda kampanya sonlandırılır ve kullanılmayan kodlar pasif hale getirilir.

*Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa faydanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

*Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği 28 ilde (Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa,Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon) geçerlidir.

*Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir.

*Taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.

*İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

*BonusFlaş uygulamasından alınan indirim koduna daha sonradan ulaşabilmek için, BonusFlaş aplikasyonunda anında bildirim ayarlarınızın açık olması gereklidir. Sonrasında ise BonusFlaş’tan Bana Özel >>Bildirimler >>Kampanyalar sekmelerinin sırası ile tıklanması gerekmektedir.

*Detaylı bilgi için Tıklayın.

“Migros Sanal Market’ten 40 TL ve üzeri indirimi” için 3 yanıt

Bir cevap yazın