Yılın Sporcusu Ödülleri Çekilişi 2018

Yılın Sporcusu Ödülleri Çekilişi 2018

2018 yılının en büyük çekiliş kampanyalarından birine imza atan Milliyet Gazetesi internet sitesinde yılın sporcusu seçiyor. 2017 yılında hangi sporcu yılın sporcusu unvanını alabilecek sizde çekilişe katılabilir birbirinden sürpriz hediyelere sahip olabilirsin. Türk yıl siz. Milliyet yılın sporcusu ödüllerinde nelerin olacağını sizlere tek tek açıklayalım. kazanabileceğiniz muhtemel hediyeler şöyle. bir kişiye oyun bilgisayarı seti vermiyor. 5 kişiye Apple marka Iphone 8 hediye edilirken, 5 kişiye iPad, ve PS4 ile 5 kişiye de Digiturk bir yıllık sporun Yıldızı paketi hediye edilecek. siz hediye ne sayfa yer link çekiliş kampanyasına katılım. 2018 güncel çekilişlerini ve çekiliş sonuçlarını sizlere aktarmayı bir görevliler kampanya merkez tüm faaliyetleri ile sizlerin yanında olacaktır. indirimli ürünler, güncel kampanyalar ve fırsatları için bizi takip etmeye devam ediniz.

Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri İçin Oy Kullan, Çekilişe Katılarak Bir Çok Hediyeden Birini Kazanma Şansı Yakala!

17 Ocak 2018 ile 21 Mart 2018 tarihleri arasında, milliyet.com.tr internet sitesine ücretsiz giriş yaparak 8 branştan oluşan Gillette – Milliyet Yılın Sporcusu 2017 konulu oylamayı tamamladıktan sonra çekilişe katılım formunu dolduranlar, katılım yaptıkları her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.
Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 04 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 10 Nisan 2018 tarihli Milliyet Gazetesi’nde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.kampanyamerkez.com) yayınlanacaktır. Katılım için tıklayın.

Kazanılacak Hediyeler
1 Kişiye Oyun Bilgisayarı Seti
5 Kişiye iPhone 8
5 Kişiye iPad
5 Kişiye Sony PS4
5 Kişiye Digiturk 1 Yıllık Sporun Yıldızı Paketi

 

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Yüksel Balcı dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz