Samsung alışverişinize Galaxy j7 prime hediye

Samsung alışverişinize Galaxy j7 prime hediye

Samsung özel bir kampanya ile alışvrişlerinize Samsung Galaxy j7 prime ve grand prime akıllı telefon hediye ediyor. Siz de Beyaz eşyalarınızı Samsung bayilerinden ya da Samsung markasını satan mağazalardan satın alarak hediye cep telefonu kazanabilirsiniz. 2018 yılının ilk hediye kampanyasını başlatan Samsung’un birçok modelde de yüzde 50 indirim kampanyası başlatması, vatandaşın yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

2018 yılının Ocak ve Şubat aylarında geçerli olacak Samsung hediye kampanyasına katılmak için beyaz eşyanızı Samsung marka almanız gerekiyor. Geçtiğimiz yıla göre Samsung Electronics’in beyaz eşya satışında yüzde 40’lık ve 2017 yılında da yüzde 48’lik bir artışla Türkiye’nin en çok satış yapan beyaz eşya markalarından biri oldu. Bu başarıyı tüketicisine sağlayacağı hediyelerle kutlayan Samsung 2018 yılında hediye çekilişleri ve kampanyalarla satışlarını sürdürecek.

Twin Cooling İkili Soğutma Teknolojisine sahip buzdolabı, Addwash Akıllı Kapak Teknolojili çamaşır makinesi ve Dual Cook İkili Pişirme Teknolojisine sahip ankastre fırın gibi yenilikçi özellikler ve tasarıma sahip ürünlerle Türkiye’de 2017’nin en çok büyüyen beyaz eşya markası olan Samsung, başarısını hediye cep telefonu kampanyasıyla kutluyor.

En son pazar araştırması sonuçlarına göre Türk Lirası bazında buzdolabında geçen yıla göre %40, çamaşır makinesinde ise %48 büyüyen Samsung Electronics’in yetkili bayi ve satış noktalarından seçili beyaz eşya ve ankastre modellerinden alanlar Samsung Galaxy J7 Prime veya Galaxy Grand Prime+ akıllı telefon sürprizi ile karşılaşacaklar. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi ve Ankastre ürünleri kapsayan kampanya, Ocak ve Şubat aylarında yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Satın alınan bazı beyaz eşya modellerinde ise Galaxy Grand Prime+ akıllı telefona tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirim sunulacak.

Buzdolabı modelleri için 10 yıl dijital inverter kompresör garantisi ve çamaşır makinesi modelleri için 10 yıl dijital inverter motor garantisi sunarak kullanıcılarına güven veren Samsung, başlattığı yeni kampanya ile beyaz eşya ve ankastre satın alacaklara kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kampanyaya dahil edilen ürünlerden birini satın alan tüketicilerin, kampanyadan yararlanabilmek için www.samsungwa.com.tr adresinden giriş yaparak ürünün faturasını hesaplarına yüklemesi ve sitede yer alan formu doldurması gerekiyor.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Güniz Özdel dedi ki:

    Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  2. Uzel Kabataş dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. İbrahim Hakkı Bugey dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.