Migros güncel indirim kampanyalarında Ocak ayı fırsatları başlıyor. 4 Ocak 2018 tarihinden başlayarak indirimli ürünleri tüm Migros şubelerinin indirim reyonlarında. Migros mağazalarında indirim kampanyaları başladı. 4 Ocak 2018 cuma günü başlayacak olan indirim rüzgârında birbirinden önemli ürünlerde kampanyalar var.

Kalite iyi bir fiyata Migros markalı ürünlerde tecelli ediyor. Migros pilavlık yerli pirinç 2 buçuk kilosu 10,95 tl olarak belirlendi. Migros Dermasan fasülye 1 kg 5,95 tl, Migros kırmızı mercimek özel hasat edilmiş bir porsyon 50 gram günlük protein ihtiyacının %20 dördünü karşılayan ayıklanmış mercimektir. Migros kampanyalı fiyatı 4,25 tl olarak belirlendi. Binlerce çok güzel ürün sadece Migrosta. Migros filiz çay 1 kg özel kutusunda 18,90 tl tüketicilerin en fazla beğendiğim ürünlerin başında gelen Migros Filizçay Rize’nin en güzel çay bahçelerinden derlenmiş ve çay keyfinize çok iyi gelecek muhteşem bir üründür.

Migros domates salçası sekiz 50 gramı 3,25 tl, Migros makarna çeşitleri 500 gr 0,90 tl olarak satışa sunuluyor.Tüm markaların en kaliteli ve en çok beğenilen lezzetleri Migros mağazalarında yarın ben itibaren satışa sunulacak. Migros tam yağlı yoğurt 2,5 kg 7,70 tl, migros ayran 1,5 litre 3,25 tl migros yarım yağlı süt 1 litre 2,10 tl eden satışa sunuluyor. Migros kakolu fındık kreması 400 gr 5,45 tl, migros yer fıstığı ezmesi 350 gr 5,95 tl. Bal fiyatlarında da çok özel indirimli fiyatlar sadece Migros mağazalarında. Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında ilk sıralarda yer alan Migros kaliteden Ödün vermeden marka değerini korumaya devam ediyor. Migros bal çeşitleri 8:50 gramlık özel kutusundaki cam kavanoz çiçek balı 15,95 tl adet fiyatı Migros mağazalarında satışa sunulmuştur.

8 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  3. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  4. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  5. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  6. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  7. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  8. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir