Çekilişe katıl EV kazan

Çekilişe katıl EV kazan

Daire çekilişine katılarak şanslı kişi ol, sen de bir ev sahibi ol. Ev çekiliş kampanyasına katılmak için yapman gereken gayet basit. 5 Ocak 2018 tarihi ile 5 Nisan 2018 tarihleri arasında https://www.kadinlarbilir.com/ web sitesine üye olan bir kişiye çekilişle ev hediye ediliyor.

KadınlarBilir.com’a üye olun, ev sahibi olma şansı yakalayın!

Bu devirde kim ev verir, KadınlarBilir dedik ve İstanbul’da 2+1 ev sahibi olmanız için harika bir fırsat hazırladık. Tek yapmanız gereken Kadınbilir.com’a üye olmak!

Hemen üye olarak, ad, soyad, e-posta, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerinizi de tamamlayarak çekilişe katılın!

Katılım Koşulları
Bu kampanya PROCTER & GAMBLE SATIŞ VE DAĞITIM LTD.ŞTİ. adına MPİ’nin 28.12.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.7475 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 05.01.2018 saat 00:01 – 05.04.2018 saat 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Procter &Gamble Satış ve Dağıtım LTD. ŞTİ. ne ait www.kadinlarbilir.com (ücretsiz)internet sitesine giriş yaparak tanıtımları izledikten sonra ad, soyad, e-mail, doğum tarihi, telefon,adres bilgileriyle üye olanlara 1 çekiliş hakkı verilecek (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır) şekilde yürütülecektir. Talihliler, 18.04.2018 tarihinde, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’ da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Çekiliş sonucunda 1 kişiye 320.000,00 TL değerinde Ev İkramiyesi (İstanbul ili Esenyurt ilçesinde ada no: 3065, parsel no:3 %100 ü tamamlanmış, Örnek Mahallesi, 1365. Sokak, Lemuria Sitesi, B1 Blok, Numara:2F, Daire:17Esenyurt / İSTANBUL) verilecektir. Kazanan talihliler 23.04.2018 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. Kampanyaya katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımlarda ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Procter &Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Çekilişe katılmak için tıkla kaydol.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. orhnn dedi ki:

    eve cok ihtiyacim var valla telefonda guzel ama ev enguzeli

  2. Hüseyin sevki dedi ki:

    Çekiliş kampanyası

  3. Halime Beydağ dedi ki:

    Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Yorum Yaz