14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çiçek Sepeti

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çiçek Sepeti

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor sevgilisi olanlar veya sevgili olma ihtimali olanlar için büyük gün diyebileceğimiz 14 Şubat 2018 bu yıl da dopdolu hediyelerle sürprizlerle armağanlar ve dolu bir gün olarak geçecek. Sevgililer Günü hediyeleri içinde en fazla tercih edilen Tabii ki Kırmızı gül oluyor bunun için sizlere hediyelik Kırmızı gül sipariş yapabileceğiniz yerlerden bahsedeceğiz. Çiçek Sepeti olarak dünyanın en büyük hediye online mağazası olarak bilinen ve Türkiye’de de büyük bir kitlesi olan internet sitesinde 100 kırmızı gül çiçek demeti 399 TL artı KDV den düşerek 214 TL artı KDV ile aynı 50 ön 220 lira artı KDV iken 14 Şubat Sevgililer Gününe özel başlatılan kampanya ile 119 TL artı KDV şeklinde indirildi.

Büyülü Aşk 25 kırmızı güller şeklinde tabir edilen ve yeni sevgililerin çok fazla tercih ettiği ürünlerden biri olan bu ürünü 129 TL artı KDV yerine 72 TL 99 kuruş artı KDV şeklinde alabilirsiniz aynı gün teslimat yapabilme özelliği olan çiçek sepeti sizlerin daha mutlu ve huzurlu bir Sevgililer Günü geçirmeniz için büyük çaba harcayarak. kadınlara hediyeler ya da erkek hediyeleri Sevgililer Günü şeklinde yapılan aramalarda 2018 yılının özel günleri ne bakarak en fazla tercih edilen hediyeleri sizlere takdim etmeye çalışıyoruz. İnter çiçek siparişi şeklinde yaptığınız aramalarla Muhtemelen Çiçek Sepeti ya da benzeri online hediyelik eşya satışı yapan mağazalara girebilirsiniz. en büyük ve en kaliteli sitelerin içinde olarak kabul edilen kucak dolusu Aşk 25 kırmızı gül Buket’i ürününde de indirime gidildi. Sevgi bahçesi kırmızı gül aranjmanı 49 TL 99 kuruş artı KDV fiyatıyla dikkat çeken bir ürün sadece çiçek değil bunun yanında farklı hediyeler de sevgilinize alabilir ve ol mutlu edebilirsiniz.

2018 yılının en çok tercih edilen Sevgililer Günü 14 Şubat hediyesi olarak bazı bölgelerde aynı gün teslimat ve yapılabilen ancak tüm bölgelerde gün içinde teslim edilebilecek olan yusufçuk kolye hediyeli 100 santim romantik ayıcık kadınların vazgeçemeyeceği güzel bir hediye kolye hediyesi de bunun çabası olarak sizlerin Mutlu olmasına bir artı değer katacaktır. Kalp tutan sevimli oyuncak ayıcık kargo ile sevgilinize anında gönderiliyor. kalp tutan sevimli oyuncak indirimli fiyatı ile sizlerle Çiçek Sepeti müşterilerine özel 89,99 TL artı KDV ücreti ile lr ulaşıyor. biricik aşkıma kırmızı gül diyerek Buket göndermek isteyenler için 15 kırmızı gül demeti 52,99 TL’ye düşerken kişiye özel sonsuzluk altın kaplama gümüş kolye ise 71,95 tl’ye düştü. ucuz hediyelik eşya arayanların ya da uygun fiyata sevgilisine sevindirmek isteyenlerin en çok tercih edeceği ürünler arasında bir tanem yazılı sonsuzluk kolyeli Aşk Kulesi, Aşkın cazibesi 15 Kırmızıgül, beyaz 2 dal orkide çiçeği, Seni seviyorum aşkı 11’li Gül Buket’i, kişi kişiye özel fotoğraflı peluş ayıcık da dilerim bu yıl tercih edebileceği hediyelik ürünler arasında.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Gökalp Ginoviç dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz