Şok 20 Aralık 2017 Çarşamba indirimi

Şok 20 Aralık 2017 Çarşamba indirimi

Şok markette bu hafta hangi ürünler geri alacak sorusunun cevabını bulmak için şok marketin indirimli ürünler kataloğunu incelemeye aldık. Her ürün için ayrı ayrı inceleme yaptıktan sonra daha uygun fiyatlı olup olmadığını internet sitelerinden de kontrol imkanı bulduk.

Ucuzluk ve kalite aynı anda aynı ürün de olabilir mi diye düşünebilirsiniz. Bu tabii ki mümkün çünkü binlerce ürün aynı anda satın alındığında Üretici firma da bu ürünleri daha uyguna verebilmektedir. Örneğin bim mağazalarından alacağınız bir ürün için bim alışveriş merkezleri üretici firma ile en az 20.000 ürün üzerinde anlaşma sağlıyor. Buda ürün üreticisi için güzel bir rakam. Sürümden kazanan Üretici Bu satışta fiyatları olabildiğince düşük tutmakta ve ürünlerini satmaktadır. Bim mağazaları bu fiyatın üzerine çok cüz iyi bir kar ekleyerek halkın beğenisine sundu ürünleri aktüel ürünler olarak adlandırmaktadır.

Şok mağazaları da Ülker Grubu’nun eline geçtikten sonra günden güne büyümüş, ürün çeşitlerini günden güne artırmıştır. Bu sayede İndirimler sunarak halkın daha fazla tercih sebebi haline gelmek için büyük çaba harcamışlar dır. Şok marketin aktüel ürünler kataloğunda bu haftanın ürünleri içinde neler olduğunu şimdi sizinle paylaşıyoruz. Aşağıdaki verilen katalogları inceleyerek ürün kıyaslaması yapabilir, fiyatlar üzerinde kafa yorabilirsiniz. Bunlardından size en yakın Şok mağazasına giderek ürün geldiği gün yani şok indirimli günü çarşamba olan en yakın günde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Şok 20 Aralık 2017 Çarşamba indirimli aktüel ürünler kataloğu

 

 

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Yekta Güneyi dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  2. Alim Kızılboğa dedi ki:

    İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  3. Kadir Anıl Özgezgin dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz