İstanbul’da 2018 yılbaşı otelleri programları

İstanbul’da 2018 yılbaşı otelleri programları

2018 yılbaşında İstanbul’da hangi oteller yılbaşı programı düzenleyecek sorusunun cevabı henüz yanıt bulmamışken İstanbul yılbaşı otellerim olarak arama yapan bir çok müşterinin ünlü sanatçıları izlemek için milyonlarca lira para harcaması bekleniyor. 2000 yıllarda dönemin ünlü şarkıcılarının sahne almasıyla İstanbul yılbaşı otelleri TV ekranlarında da canlı olarak yayınlanan konserlerle süslenir, yılbaşı otel programları ve yeni yıl programlarını izleyen halk yeni yıldan daha güzel geçebileceğini umut ederdi.

İstanbul’da 2018 yılbaşı programları içerisinde hangi otellerin hangi sanatçılarla anlaştı konusu henüz açıklığa kavuşmamışken bu konuda yeni yıl programları arayan bir çok kişinin ünlü sanatçılarla ilgili program araştırması yaptıkları da biliniyor. Çocuklar için yılbaşı hediyeleri veren web sitelerinin dışında ünlü mağazalarında yılbaşı hediyeleri yılbaşı çekilişleri gibi çok farklı yöntemlerle 2018 yılından daha güzel geçmesi ve halkın yeni yıla olan bakışı değiştirmek adına etkinlikler düzenlemesi bekleniyor. İlginç yılbaşı hediyeleri bekleyen internet kullanıcıları da yeni yılda hangi sitelerin bu konuda etkinliğe giriştiğini merak ediyor. Şirketler için yılbaşı hediyeleri arayanlar da 2018 yılı yeni yıl hediyeleri reyonlarına süslemeye başladılar.

Yeni yıl rezervasyonları otellerin doluluk oranlarını artırmasını gerektirirken bir çok otelin yeni yılda farklı etkinlik ve projelere imza atması yeni yıl organizasyonları ile yılbaşı hediyesi çekilişler düzenlemesi beklerken hangi otellerin ya da hangi mağazaların bu konuda hazırlık başlattığı sitemizde yer alacaktır. Hediye yılbaşı veya yılbaşı hediyesi arayanlar için özellikle Türkiye’nin en önde gelen internet mağazalarından n11.com, Gittigidiyor.com ve Hepsiburada.com da farklı etkinlikler ve çekilişlerle yılbaşı hediyesi sepeti çalışması yapacak. Hediye sepeti, Sevgiliye hediye yılbaşı gibi aramalarda yapan Google kullanıcıları yılbaşı hediye fiyatlarına uygun bulamadıkları için kampanya ve promosyonları da takip etmekteler. Yeni yıl promosyonlarını araştıranlar içinde bir çok faktör yer alsa da Yılbaşı promosyonları yılbaşı hediye fikirleri erkek ve bayanlar için yılbaşı baskılara gibi farklı sektörlerden kampanya arayanlara bidolubaskı.com adresini de tavsiye edebiliriz. Şirket yılbaşı hediyeleri arayanlar için de yine yeni yıl hediyesi verecek patronlar içinde bidolubaskı.koma uğramalarını tavsiye etmekteyiz.

2018 yılbaşı programında hangi sanatçı kaç para alıp, nerede sahneye çıkacak?

Tarkan yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak. Megastar yılın ilk saatlerine kadar sürecek konserden 300 bin Euro yani yaklaşık 1.3 milyon TL kazanacak.

Ebru Gündeş de Kıbrıs’ta sahne alacak isimlerden. Kızının babası Reza Zarrab ile boşanma arefesinde olan sanatçı sahnesi için 1 milyon TL’ye anlaştı.

Hadise bu yıl da yeni yılı yine Azerbaycan’da karşılayacak. Sanatçı 1 milyon TL kazanacak.

Ziynet Sali Adana’da sahne alacak.

Candan Erçetin de Kıbrıs’ta sahne alacak.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz