Enpara.com’dan kampanya: 50 TL’lik jest

Enpara.com’dan kampanya: 50 TL’lik jest

Enpara, müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Türkiye’nin memnuniyet anketinden en iyi derecede çıkan banka uygulaması Enpara.com 2018 yılına sayılı günler kala yine yaptı yapacağını. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL para iadesi yaparak müşterilerini bir kez daha şaşırttı.

31 Aralık 2017’ye kadar Jestiniyap mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak ister sevdiklerinize ister kendinize jest yapın, 100 TL ve üzeri ilk harcamanıza anında 50 TL indirim kazanın!
Kampanyadan yararlanabilmek için:
 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • Jestiniyap mobil uygulaması veya Jestiniyap.com üzerinden üye olmanız,
 • 15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Jestiniyap mobil uygulaması veya Jestiniyap.com üzerinden tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli.
Kampanya kapsamında kazanılan indirim, online ödeme sırasında anında uygulanır.
 • Kampanya 15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Jestiniyap mobil uygulaması veya Jestiniyap.com üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama için geçerlidir.
 • Kampanya sadece online ödeme adımından Encard’la veya Enpara.com Kredi Kartı’yla yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme yöntemleri (ör: BKM Express) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 100 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda, sadece yapılan ilk harcama için anında 50 TL indirim kazanılır. Tek seferde 100 TL’nin altında harcama yapılması durumunda, kampanya boyunca yapılan harcamaların toplamı 100 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz.
 • Kampanyadan her müşteri yalnızca 1 kez faydalanabilir ve kampanya kapsamında toplamda en fazla 50 TL indirim kazanılabilir.
 • Jestiniyap mobil uygulaması ve Jestiniyap.com’da yer alan tüm kategoriler kampanya kapsamındadır.
 • Yapılan jestin kullanılabilmesi için SMS yoluyla jest yapılan kişinin cep telefonuna gelen kodun ilgili işletme yetkilisine bildirilmesi gerekir.
 • Jestiniyap’ta yer alan bazı jestlerde geçerlilik süresi bulunabilir. Yapmak istediğiniz jestin bir geçerlilik süresi olması halinde, bu süre jest yapacağınız markayı seçmenizin ardından ‘Genel bilgi’ bölümünde yer alan bilgilendirmede açıkça belirtilir.
 • Hediye çeki olarak yapılan jestlerde satın alınmak istenen ürün tutarının çek tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark ödenerek alışveriş yapılabilir.
 • Bu kampanya başka bir Jestiniyap kampanyası ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında 100 TL ve üzerinde yapılan ilk harcamanın tamamen iptal edilmesi durumunda ödenen tutar Jestiniyap tarafından iade edilir. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, iade edilen ürün/ürünlerin toplam tutarından kampanya kapsamında kazanılan 50 TL indirim tutarı düşülerek Jestiniyap tarafından para iadesi yapılır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0850 811 12 13 numaralı Jestiniyap Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ya da info@jestiniyap.com‘a e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Öznur Çulhaoğlu dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 2. Seyit Ahmet Karadağ dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 3. Ayşe Merve Kerigan dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz