Bim 12 Ocak 2018 aktüel ürünler kataloğu

Bim 12 Ocak 2018 aktüel ürünler kataloğu

Bim marketler zinciri, her dönem indirimleri olan, ekonomik alışveriş yapabileceğiniz bir mağazadır. Gıda ve yan ürünlerde epey geniş kategoride ürünleri bulabilirsiniz. Hem kaliteli hem de ekonomik çözümleri bulabileceğiniz Bim 2018 yılı Ocak ayının 5-12-19-26’ncı günlerinde ciddi oranda indirime girmektedir.  Bu indirimlerden siz de faydalanabilir ve avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Genel olarak fiyatları zaten uygun olan markette indirim zamanlarında çok avantajlı ürünler bulabilirsiniz. Bim indirim zamanlarını kaçırmayarak birçok avantaj sağlayabilirsiniz.

Hangi Ürünlerde İndirim Oluyor?

İndirim olacak ürünler sabit değildir. Yani her hafta ya da her ay değişiklik olabilir. Ancak bu değişimler çok farklı değildir. Yani depodaki ürün miktarı ve mağaza genel satış durumlarına göre bu indirim değişebilir. Ön hazırlık çok önceden yapılmaktadır. Örnek indirimlerden bahsedilirse bulaşık deterjanını 5 litrelik alırsanız normal fiyatından çok daha uygun şekilde elde etmiş olursunuz.  Marka olarak bu değişebilir. Yine şarküteri alanında et ürünleri, peynir ürünlerinde indirimler olabilir.  Bu ürünleri takip etmek için güncel katalog incelemesi yapabilirsiniz.  Her hafta, her ay internet sitesi üzerinden ya da doğrudan mağazadan alınan katalogla sonuçlar alınabilmektedir. Bim marketler, ekonomik alışveriş yapmanızı sağladığından epey avantaj sunar. Yani bütçenize dikkat ediyorsanız bu durumda indirimli satış zamanlarını değerlendirebilir, aylık mutfak harcamalarınızda ideal sonuçlar alabilirsiniz.

Bim aktüel market Neden Ucuz?

Bim marketlerin ucuz olma nedeni genel satış politikasıyla ilgilidir.  Yani marketin kuruluş amacı uygun fiyata kaliteli ürünler satmaktır.  Her kesime hitap etmesi de market açısından önemli bir ayrıntıdır.

Bim Şubeleri Nerede

Toplamda 6050 mağazası olan Bim marketler her şehirde bulunan bir zincirdir. Büyükşehirlerde hemen her semtte bu marketi görmek mümkündür. Daha küçük nüfuslu yerlerde de merkezi yerlerde Bim şubeleri görülebilir.  Bim marketlerin avantajlı ürünler sunması, kendi ürünlerini de mağazasında uygun fiyattan satması müşterilerin memnun kalmasını sağlar.  Yani ucuz ama kaliteli ürünlere buradan rastlanabilir. Seçenek bakımından ürün çeşidi de memnuniyeti karşılar.

Bim Aktüel Ürünler

Aktüel ürünler, güncel gelişmelerin paralelinde devam eden seçenekleri ifade eder. Zaten aktüel kelimesi de güncel demektir. Bu ürünler genel olarak mağazanın satışlarını artırmak içindir.  Yani indirim yapılması dışında güncel ürünlerin olması da bir mağaza açısından son derece önemlidir. Örnekle somutlaştırmak gerekirse babalar günü geldiğinde babanıza bir hediye almak istiyorsanız, okullar açılacağı zaman kırtasiye malzemesine ihtiyacınız varsa, anneler günü için, sevgililer günü için fikirlere ihtiyacınız varsa buradan alabilirsiniz.

Bazı ürünler şaşırtıcı derecede uygun olabilmektedir. Örneğin elektronik mutfak aletleri, bahçe aletleri buna örnek verilebilir. Mutfak malzemelerinde de güzel ürünler olabilir. Örneğin kışın yeni başladığı zamanlarda soba alabilirsiniz. Bu gibi uygun fiyatlı ve güzel ürün seçenekleri size artı sağlar. Bim aktüel ürünler listesine ulaşmak için firma internet kataloğunu görebilir ve daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. Aslınaz Kozakçıoğlu dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 2. Raif Anıl Öter dedi ki:

  Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

 3. Alper Şadi dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 4. Gülben Kürk dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

 5. Yusuf Süha Koçbaba dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 6. Coşkun Baran dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 7. Abdulsamed Özgür dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 8. Öğünç Şencan dedi ki:

  Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz