Vodafone hat kullananlara özel başlatılan kampanyada sizin de cebinizde 25 TL kalabilir. Vodafone Koton alışverişlerinizde 25 TL indirim kodu kampanyası ile yine sizin yanınızda olduğunu gösteriyor. Koton indirim kampanyalarını takip edenlerin alışık olduğu bir durum aslında bu.

Vodafone aboneleri yanımda uygulamasını kullanarak indirim kodunu alıyor ve 100 TL ya da üzeri bir tutarda alışveriş yaparak 25 TL indirim fırsatını yakalıyorsunuz. Vodafone Koton indirim kampanyası 15 Kasım 2017 tarihinde son bulacağından, indirim kampanyasından faydalanmak için bu tarihi geçirmemenizi öneririz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 15 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine Koton.com’da yapacakları tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sunulmaktadır.
Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Koton kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Koton.com’da indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır ve günde en fazla 1 şifre kullanılabilir.
Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Koton ve Vodafone’da saklıdır.

2 yorum

  1. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir