Turkcell kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Siz de Turkcell kullanmaya başlayın hediye internet kampanyasından faydalanın. Numarasını Turkcell’e taşıyan kullanıcılara ya da yeni hat alanlara 4 aylık 2 GB internet kullanımı hakkını bedava kazanacaklar. Numara taşıma ya da yeni hat alımının Turkcell internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.

Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.

Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.

1 Yorum

  1. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir