Şok 15-23 Kasım aktüel ürünler kataloğu

Şok 15-23 Kasım aktüel ürünler kataloğu

Şok market indirimli ürünleri bu çarşamba hangi oranda indirimle müşterilerini karşılayacak? Şok aktüel kataloğunda bu çarşamba birbirinden güzel ürünler geliyor. Ülker Grubu tarafından daha da büyütülen Şok markette bu hafta Cappy meyve nektarı çeşitlerinden 1 alana 2. ürün yüzde 50 indirimli fiyatla veriliyor. Şokta 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde bazı ürünlerin fiyatında da indirim uygulanmakta. Klasik Aytaç kangal sucuk fiyatı 13,90 TL’den 8 TL’ye düşürüldü.

Şok markette ucuz et Türk kesimi helal etlerden oluşuyor. Bim ve A101 marketlerinde ithal Sırp kasaplarının etleri satılmaktaydı. Şok market de Aytaç dana kıyma ve Aytaç dana kuşbaşı fiyatlarını düşürdü. İndirimli ucuz et almak için o marketlere giderek nerede kesildiği belli olmayan etleri almaktansa, ülkemizde kesilen helal kesim Şok market Aytaç etlerini almanızı tavsiye ederiz. Ülkemizin üreticisini de desteklemek adına Şok marketteki ucuz etlerden almanız ülkemizin geleceği için de önemli bir destek sayılabilir.

Şok 15-23 Kasım aktüel ürünler kataloğu

Şok indirim 15 Kasım kataloğunda kışlık ürünler de dikkat çekiyor. Kışlık çoraplar, patikler ve kışlık ayakkabılarda indirime gidildi. Şok bere ve eldivenlerde de sürpriz indirim yaparak sizlerin kışın soğuğundan korunmanız için bu ürünleri 15 Kasım çarşamba günü tüm Şok market şubelerinde satışa sunuyor. Şok’ta Asus Zenfone Go akıllı cep telefonu nasıl, yorumlar ve şikayetler ne yönde? Şok market Şarjlı ışıldak fiyatı 29,90 2 yıl garantili ürü, elektrik kesildiğinde en yakınınızda olması gereken aparat. Şok Bnera 3’lü tencere setinde de indirimli fiyatları kaçırmayın.

 

 

 

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Seyit Ahmet Karadağ dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz