Magnum dondurmalarından 2018 yılı çekilişi için hazırlıklar başladı. Her yıl Magnum Porsche marka son model 2 adet otomobil hediye ediyor. Magnum çekilişi bu yıl da Eylül ayında yapıldı. Talihliler 2017 model Porsche marka otomobil kazanmak için Magnum çubuklarından çıkan şifreye ihtiyacınız var. Magnum porsche çekilişine siz de katılmak isterseniz 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren yediğiniz Magnum dondurmalarının çubuklarını atmayın. Magnum 2018 araba çekilişinin ne zaman yapılacağı henüz açıklanmasa da 2018 yılı Eylül ayı içinde yapılması bekleniyor. Geleneksel Magnum çekilişi 2018 yılında da devam edecek.

Çekilişte 2 kişiye 2018 Model Porsche kazan

Magnum porsche çekilişi 2018 çekilişinde 2018 Model Porsche kazanmak için yapmanız gereken magnum resmi sitesine girmek ve kodu göndermek ya da Magnumlardan çıkan şifreyi; Adını, Soyadını ve Adresini kelime aralarında birer boşluk bırakarak bütün operatörlerden 2992‘ye gönderebilirsiniz. Ancak bunu şimdi değil de 2018 yılı Nisan ayından sonra yapmanız gerekiyor.

2018 Magnum Porsche çekilişi ile siz de 2018 model Porsche sahibi olan iki kişiden biri olabilirsiniz. Her yıl çekiliş kampanyası yaparak gündemden düşmeyen reklamlarla da bu çekiliş kampanyasını dünyaya duyuran Magnum, milyonlarca dondurmanın da satılmasını sağlıyor. Magnumicecream.com adresinde 2018 yılının Magnum Porsche çekilişi ile ilgili detaylı bilgiler henüz yayınlanmazken, Magnum müptelası olanları konunun bir an önce güncellenerek yeni çekiliş tarihi ile birlikte çekilişe katılmamızı sağlayacak yeni Magnumların satışa sunulmasını bekliyorlar. Biz de sizler için konuyu gündeme getirdik.

İlk kez Magnum Porsche çekilişi 2018 planlaması ile ilgili bilgileri paylaşan web sitesi olan kampanyamerkez.com magnum çekiliş sonuçları 2018 ile ilgili de detayların açıklanmasının ardından sizlere detaylı bilgiyi sunacak. Magnum tarafından çekilişle verilen Porsche 2018 fiyatlarını da merak eden ziyaretçilerin, yine 2 adet mi yoksa 1 adet mi magnum porsche hediye edileceği ile ilgili de kesin bilgilerin bir an önce duyurulmasını bekliyor. 2018 yılında hangi koşullarda ne tür bir çekiliş kampanyası olacağını henüz kestiremesek de önümüzdeki Nisan 2018 tarihinde çekiliş kampanyasına katılımların tekrar başlayacağını umuyoruz. Magnum porsche çekilişi ne zaman başlayacak sorularını artık sormanıza gerek kalmayacak.

2018 yılında yapılacak olan Magnum Porsche çekilişinde hangi marka Porche verilecek sorusunun yanıtı henüz kesinleşmese de, 2017 yılında olduğu gibi 2 adet 2018 Model Porsche 718 Cayman hediyesi olabileceğini düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl verilen otomobilin adet fiyatı 514.000 TL’ydi. Bu yıl hem ÖTV’nin artması hem de dolar kurunun artışından dolayı fiyatın daha da yükseldiğini biliyoruz.

2018 Magnum çekilişinde hangi hediyeler verilebilir?

Türkiye’de artık gelenekselleşen çekiliş kampanyası olan Magnum 2018 çekilişinde 2 kişiye 2018 model Porsche 718 Cayman (Beyaz ve Kırmızı Renkli) hediye edilebilir. Çekiliş kampanyasına siz de katılmak isterseniz sayfamızı takipte kalabilirsiniz. Güncel tarihler henüz belli olmadı.

2018 Porsche çekilişine katılma tarihleri ne zaman?

Henüz kesinleşmese de 2018 yılında da geçtiğimiz yıl başlatılan tarihlerde başlatılabilir. Bu da Nisan ayında olabilir demek. Önceki yıl yapılan çekiliş kampanyası 01 Nisan 2017 ile 4 Eylül 2017 (Saat 23:59) arasında gerçekleştirilmişti.

2018 Magnum Porsche Çekilişi Ne Zaman yapılacak?

Kampanyamerkez.com’dan da canlı olarak yayınlamıştık 2018 yılı çekilişini de sayfamızdan canlı olarak takip edebilirsiniz. 2017 yılı çekiliş tarihi 17 Eylül 2017 olarak belirlenmiş ve 2 kişi son model Porsche’lerin sahibi olmuştu.

magnum çekiliş sonuçları 2018
magnum çekilişi ne zaman 2018
magnum.com.tr 2018
magnum çekiliş 2018 katıl
magnum com tr porsche çekilişe katılım
magnum porsche çekilişi sonuçları 2018

 

36 yorum

 1. Haydi Hayırlısı. Umarım bana çıkar 🙂

 2. İşallah sana çikar kardeş amin nnnnnn

 3. Konak mahallesi kelebek sokak normal 4 kat1

 4. merhaba efendim ben şifre gönderiyom magnuma. ama gönderirken annemin ismini yazıyorum ablamın adnı yazıyorum . abimin ismini yazıyorum ama telefon numarası aynı sorun olur mu acaba

  1. yani şifre gönderen kişilerin isim ve adresleri farklı fakat telefon ve mail adresleri aynı. sonuçta annemin mail adresi yok sorun olur mu

 5. ailece magnum tüketiyoruz ve kazanmayı diliyoruz.

 6. Oğlum Magnum çok seviyor kışın yediği için boğazında enfeksiyon oluştu şişti antibiyotik tedavisi ni yaptık ama geçmedi hala şişkin tiroit değerleri şimdi yüksek tek ve biricik oğlum şansına katılıyorum inşallah ona çıkar bismillah deyip günderecem şifreleri ama yinede Magnum u seviyoruz kolay gelsin

 7. Eger izmir de ki Papazı sünnet Ederseniz size çıkar yoksa bana kalacak Arabalar 🙂

 8. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 9. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 10. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 11. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 12. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 13. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  1. Xiaomi mi mix
   Şuan kendim bu cihazı kullanıyorum
   Mükemmel tavsiye edebilirim fiyatıda gayet makul

 14. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 15. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 16. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 17. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 18. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 19. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 20. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 21. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 22. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 23. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 24. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir