Hepsiburada.com Efsane Cuma Kampanyası

Hepsiburada.com Efsane Cuma Kampanyası

Hepsiburada.com kampanyası Black Friday 2017 ile birleştirildi ve Kara Cuma tabiri Efsane Cuma olarak değiştirildi. Black Friday Hepsiburada indirimleri ve fırsatları için sitede milyon dolarlık çalışmalar yapıldı. Günlerdir yapılan reklam çalışmalarında sona gelindi. İndirimler bugün itibari ile başladı.

Hepsiburada.com Black Friday 2017 Efsane Cuma Kampanyası

Hepsiburada.com 24 Kasım Cuma günü; “Efsane Cuma” kampanyası kapsamında bilgisayardan televizyona, cep telefonundan buzdolabına, modadan kişisel bakıma kadar 1 milyondan fazla üründe en iyi fiyatlara ek sepette geçerli %80’e varan indirimler sınırlı süre ve stoklar ile müşterilere açılacak. Hepsiburada.com müşterileri bu indirimler sayesinde yılbaşı alışverişlerinden temel ihtiyaçlarına kadar “Efsane Cuma“ya özel fiyatlardan faydalanabilecekler.

Hepsiburada Efsane Cuma’da Daire Satacak

“Efsane Cuma”ya özel olarak daha önce hiç satışını yapmadığı ürünleri satışa açacak olan Hepsiburada, Türkiye’de e-ticaret platformunda bir ilke imza atarak konut satışı gerçekleştirecek. Son 3 yıldır sektör lideri olan Nef’in, İstanbul Çekmeköy’deki ikinci projesi olan Nef Ormantepe’de yer alan 3 adet 1+1 daireleri, ilk olarak sadece Hepsiburada müşterilerine özel lansman fiyatlarıyla sunulacak. Nef’in Çekmeköy’deki ilk projesi olan Nef Çamlıtepe’nin, 2 günde 497 adet konut satışıyla kırdığı rekorun ardından, “Efsane Cuma”ya özel sunulan Nef Ormantepe’deki dairelerin de satışının çok kısa sürede tamamlanması ve Türk e-ticaret tarihinin en yüksek cirolu işleminin olması bekleniyor.

Güncel kampanyaları incelemek için tıklayın

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. İlknur Sözümçetin dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  2. Özgen Baka dedi ki:

    İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  3. Furkan Fatih Kırmızı dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz