Halkbank acil nakit ihtiyaç kredisi kampanyası

Halkbank acil nakit ihtiyaç kredisi kampanyası

Halkbank acil nakit ihtiyacı olanların yardımına koştu. Halkbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 25.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlıyor.

Halkbank kredi faizleri ülkemizde en az kredi faizleri içinde ikinci ya da üçüncü sırada yer almaktadır. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,25 olmakla birlikte vade farkı ödeme programındaki süreye bağlı olarak değişmektedir. Kendi müşterilerine en uygun krediyi sağlamak için çabalayan Halkbank’tan en az 1.000 TL, en fazla da 25.000 TL acil nakit ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu Halkbank internet sitesinden, Halkbank uygulaması üzerinden ya da Halkbank şubelerinden yapabilirsiniz. Bunun dışında da kolay bir yöntem de var. Telefon ile kredi başvurusu yapmak için KREDİ, T.C. kimlik numarası, gelir bilgisi ve istenilen kredi miktarı yazılıp 3452‘ye göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Halkbank’tan 10.000 TL Anında Acil Naki İhtiyaç Kredisi

Halkbank’ın düzenlediği anında kredi kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutar 293,75 TL olmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 19,9113’e tekabül edip, 52,5 TL tutarında kredi dosya masrafları için ücret alınmaktadır. Bu ücretin içine yüzde 5 oranındaki BSMV dahil edilerek hesaplanmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 15 Kasım 2017 Çarşamba günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2898

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Bayülken Çaprak dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Belit Keçe dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz