Boyner ve Ykm hopi mobil ödeme 100 TL hediye 7-16 Kasım 2017

Boyner ve Ykm hopi mobil ödeme 100 TL hediye 7-16 Kasım 2017

Boyner ve Ykm kampanyasında 400 TL ve üzerinde bir tutarda yapacağınız alışverişlerinizde 75 TL chip para kazanabilirsiniz. Alışverişinizi Axess kredi kartınızla yapmanız gerektiğinden Axess kredi olmayanların bir an önce kart başvurusu yapması da gerekiyor.

Axess kredi kartı sahipleri Boyner ve Ykm mağazalarından yapacakları 400 TL üzeri alışverişlerinde 75 TL değerinde chip para kazanacak, ödemesini Hopi ile yapanlar 100 TL chip para kazanacak. Kampanya 7 – 16 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 22 Kasım 2017 tarihine kadar Boyner ve YKM mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

7 – 16 Kasım 2017 tarihleri arasında Boyner, YKM Mağazaları’nda Boyner Anahtar /YKM Kart ile tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL chip-para sunulmaktadır. Ödemenin HOPİ üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile mobil olarak yapılması durumunda ise 100 TL chip-para sunulmaktadır.
Kampanya 400 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacak ve 22 Kasım 2017’ye kadar Boyner ve YKM Mağazaları’nda kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 23 Kasım 2017’de geri alınacaktır. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Boyner, YKM Mağazaları ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel kozmetik harici alışverişlerde 9 aya kadar taksit sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Etiketler: ,

Yorum Yaz