Bim mağazalarında her cuma getirilen indirimli ürünler 15 Aralık 2017 cuma günü için de belirlendi. 22 Aralık 2017 cuma gününe kadar devam edecek olan indirimli ürünler kampanyası fırsat reyonlarında müşteriye hiç bir yerde bulamayacağı ürünler en ucuz şekilde satılıyor. Bim aktüel fırsat ürünleri içinde dikkat çeken ürünlerin, en çok da Bim mağazalarının müşterilerinin talepleri doğrultusunda şekillendiği biliniyor. Bim marketlerinin sahibi her zaman merak edilse de bimin sahibi kim sorusunun yanıtını daha önceki paylaşımlarımızda kampanyamerkez.com’da vermiştik.

Bim market kimin sayfasına göz atarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim aralık ayı indirimleri ile ilgili hazırladığımız aktüel ürünler katalog sayfasına ekleyeceğimiz Bim aktüel ürünleri henüz belli olmadı. Aktüel ürünler Bim internet sitesine eklenmeden önce Bim şubelerine ulaştırılıyor. Matbaalarda basımları yapılır yapılmaz kampanyanın merkezi olan sitemizde bu broşürleri tarayarak sizlere sunuyoruz.

Bim aktüel 15 aralık 2017 indirimli ürünler kataloğu da basılır basılmaz siz değerli ziyaretçilerimizin incelemesine sunmayı planlıyoruz. 2017 yılının son kampanyalı ürünleri de geliyor artık. Bu ürünler içinde akıllı cep telefonları ile ucuz laptop bilgisayar da olması bekleniyor. Özellikle Led TV UHD ucuz dev ekran televizyon markalarından Vestel, Regal, Axen ya da Sunny gibi markaların ürünlerinden birinin de 15 Aralık 2017 cuma günü ile 22 Aralık 2017 cuma tarihinde Bim aktüel fırsat ürünleri arasında yer alması bekleniyor. Bim indirimli ürünlerini sayfamızda yayınladığımızda bu yayını sosyal medya hesaplarından da sizlere duyuruyor olacağız. Sitemizden ayrılmayın. Kampanyalar ve indirimlerden habersiz kalmayın.

BİM AKTÜEL SON KAMPANYALI ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

 

 

4 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  3. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  4. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir