Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri

Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri

Atasay geleneksel çadır günleri kapsamında bu yıl 9-12 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul – Konya illerinde kurulacak ve altincadi.com adresinde satışlar yapılacak. Çadır günlerinde 230 TL’den başlayan fiyatlarla muhteşem altın ve pırlanta ürünlerini satın alabilirsiniz.

Türkiye mücevherat kategorisinin Lovemark’ı Atasay’ın geleneksel altın çadır günleri için geri sayım başladı. Atasay’ın, İstanbul Yenibosna’daki Fabrikası’nda sekizinci kez düzenleyeceği “Geleneksel Altın Çadır Günleri”, bu yıl eş zamanlı olarak Pendik Viaport Asia ile Konya’da Valilik karşısında yer alan Atasay Altın Market mağazası ve altincadir.com adresinde gerçekleştirilecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde, biri birinden şık ve faklı binlerce ürün, 7’den 70’e tüm takı severler için 230 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Bu yıl binlerce model altın alyans da çadırda yeni evlenecek çiftler ile buluşacak.

Sayısız seçenek ve farklı tarz ürünleri aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicileriyle buluşturacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”, İstanbul ve Konya’daki üç farklı adreste, 08:30-22:00 saatleri arasında tüm ziyaretçilerine ve meraklılarına açık olacak. Atasay, ayrıca Altın Çadır Günleri’nin sekizinci yılında yeni bir ilke daha imza atarak ülke çapındaki tüm mağazalarında kurulacak altın çadır köşesi ile tüketicilerinin benzer fırsatlardan yararlanmasına imkân sunacak.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Tuğra Karacan dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. Ayşe Elif Görür dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  3. Volkan Eyüp Efşin dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Yorum Yaz