A101 30 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

A101 marketlerinde bu hafta yine indirimli ürünler reyonlarda yer alacak. Ucuz ithal etlerin satış noktalarından biri olan A101 market ve son günleri en çok konuşulan alışveriş marketi şubeleri arasında yer alıyor. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı ilgili kuruluşu et ve Süt kurumu tarafından ithal edilen kar kas etler A101 marketlerinde satışa sunuldu taze dana kıyma 500 gr %20 yağlı ucuz et bu markette 14,50 TL’den satışa sunuluyor. Taze dana kuşbaşı 500 gr yağsız et ise 15,50 TL’den satılmaktadır. A101 haftanın yıldızları Ürünlerinde her hafta perşembe günleri indirimli ürünler tezgahlardaki yerini alırken ikinci ürüne %50 indirim kampanyası da a101 marketlerinin en çok rağbet gören kampanyaları arasında yer alıyor.

A101 aldın aldın kampanyaları çerçevesinde 30 Kasım 2017 perşembe günü hangi ürünlerin satışa sunulacağı konusunda henüz bir bilgi verilmezken kampanyalı ürünlerin ilk kez resmi sitede ardından da kampanyamerkez.com adresinde yayınlanması bekleniyor. A101 indirimleri sekiz rafını çok amaçlı dolap bu hafta 149,95 TL fiyattan satılırken arzum marka lazer epilasyon aleti İndirimli olarak 599 TL’den satılmaktadır lazer epilasyon aleti internet yorumlarına bakıldığı zaman iki yıl garantili ve çok kullanışlı bir ürün olarak görülüyor. Lazer epilasyon aletleri fiyatlarına baktınız zaman bu marketteki indirimli ürünlerin diğerlerine göre daha da avantajlı olduğu her bakımdan görülmektedir. Mikrodalga fırın kampanyasına bakıldığında aktüel ürünler kategorisinde değerlendirilen fırın fiyatlarına göre çok cazip bir fiyat göze çarpıyor 249 TL gibi makul bir fiyat biçilen Ürün indirimli olarak satışa sunulmuştur.

A101 marketlerinde indirimli katalog henüz yayınlanmadı ancak hafta sonu kampanyaları ve bu perşembe A101’de hangi ürünlerin olduğu konusuna bakıldığında bir çok ürünün arananlar içinde yer aldığı görülmektedir. A101 aktüel marketleri akıllı cep telefonu fiyatlarına baktığımızda Alcatel akıllı cep telefonu 549 TL’den satışa sunuldu. Asus Laptoplar indirimli fiyatlar ile satışa sunulan diğer ürünler arasında yer aldı asus notebooka dokuz 99 TL’den satılıyor. Hil evvel marka 48 Uydu alıcılı full Hd televizyonlar led TV iki yıl garantili bir yıl servis garantili olan bu güvenilir ürün 1399 TL’den aktüel ürünler listesinde satışa sunulan ürünler arasında yer aldı. A101 marketleri indirimli ürünler kataloğunda bu haftada birbirinden cazip fiyatlı ürünler sizleri bekliyor 30 Kasım 2017 perşembe günü tüm şubelerde satışa sunulması Beklenen indirimli ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız hepinize hayırlı alışverişler dileriz.

A101 30 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

 

 

 

 

2 Replies to “A101 30 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu”

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir